Po dni strávenom prehliadkami rôznych pamiatok Krakova si radi oddýchnete v modernom Hoteli Orient ****. Ten ponúka širokú škálu rekreačných zariadení, ako je bazén, vírivka či sauna. Pochutnáte si na raňajkách aj na vynikajúcej večeri.

O ubytovaní

Hotel Orient **** sa nachádza v pokojnej časti Krakova vo vzdialenosti 6 km od stredu mesta. Historické Staré mesto s Hlavným námestím (8 km) je súčasťou svetového dedičstva UNESCO. Uprostred promenád okolo rieky Visly leží kráľovský hrad Wawel s priľahlou Katedrálou sv. Stanislava a sv. Václava. Obľúbenými cieľmi turistov sú tiež židovská štvrť Kazimierz (8, 5 km) alebo parková promenáda Planty (6 km) vedúca okolo celého jadra mesta. Za kultúrou a poznaním sa môžete vydať do múzea letectva (4 km), do Múzea Czartoryských (7 km) alebo Múzeum mesta Krakov (7,5 km). Iba 20 km od hotela sa nachádza soľná baňa Wieliczka, ktorá je tiež pamiatkou UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, telefónom, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, písacím stolom, fénom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Počas dňa sa môžete posilniť v hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka pokrmy poľskej a medzinárodnej kuchyne. Za priaznivého počasia prebieha v záhrade hotela grilovanie so živou hudbou.

Aquapark Krakov Tip na výlet

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka skvelé zázemie pre aktívnych jedincov. K dispozícii je fitness centrum či solárium. Po náročnom dni si môžete oddýchnu v hotelovom wellness, ktorého súčasťou je krytý bazén, parná sauna a vírivka.

Hotel Orient ****

Sołtysowska 25b, Krakov
Poľsko

+48 126 469 100

orient.recepcja@geovita.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 20 zł/noc.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
8,6 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
5,8 km

Tipy na výlet