Užite si jedno z najkrajších miest v Európe v príjemnom 4* Hoteli Sympozjum & SPA. Okrem tisícky historických pamiatok a zákutí Krakova, sa môžete tešiť aj na hodinu v saune, relaxáciu pri masáži a chutnú polpenziu. Dieťa do 4 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Sympozjum & SPA **** sa nachádza v pokojnej časti Krakova neďaleko rozľahlého parku so skalami a jazerom Zakrzówek (1 km). Historické centrum mesta leží 3,5 kilometra od hotela. Nájdete tu kráľovský hrad Wawel s priľahlou Katedrálou sv. Stanislava a sv. Václava aj nádhernú židovskú štvrť Kazimierz. Staré mesto s úchvatným Hlavným námestím (4 km) je súčasťou Zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Stred mesta sa dá obísť romantickou prechádzkou parkom Plenty (3 km). Ďalej môžete navštíviť zoologickú záhradu (9 km) a veľa múzeí, napríklad umelecké zbierky Múzea Czartoryských (4 km) alebo Múzeum mesta Krakov (3,5 km). Veľmi obľúbeným cieľom turistov je soľná baňa Wieliczka (20 km), ktorá je tiež pamiatkou UNESCO. V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, fénom, telefónom, rádiom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Súčasťou hotela je reštaurácia Rozmaryn, ktorá ponúka európsku kuchyňu a širokú ponuku vín. Večer sa tu podávajú ľahké večere o dvoch chodoch (polievka a hlavné jedlo). V priebehu dňa sa môžete občerstviť tiež v café bare.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelových kúpeľoch Crystal SPA, kde spoznáte upokojujúcu silu teplých kameňov, regeneračnú silu masáže a revitalizačnú silu kozmetických procedúr. Súčasťou wellness je fínska sauna, parná sauna a odpočiváreň.

Hotel Sympozjum & SPA ****

ul. Kobierzyńska 47 , Kraków
Poľsko

+48 122618600

recepcja@sympozjum.com.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 25 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,7 km
Zástavka
0,1 km

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Krakove Tip na výlet

Ako si užiť návštevu najkrajšieho poľského mesta ešte viac? Príďte sem v čase adventu a navštívte vianočné trhy, ktoré sa konajú na Hlavnom námestí (Rynek Glowny) a v okolitých uličkách. Stánky sa zameriavajú na predaj tradičných výrobkov a pochutín, prevádzkovatelia stánkov musia splniť viacero nariadení. Môžete sa teda spoľahnúť, že zakúpite len kvalitné produkty. Miestnou špecialitou je napríklad tekutý med, úplne odlišný od našej medoviny. Ochutnajte.

Aquapark Krakov
Krakov
Wawel