Hotel Wasserfall *** vás očarí nielen svojou polohou v obci Fusch na úpätí najvyššej rakúskej hory Großglockner, ale tiež útulnou a rodinnou atmosférou. Ubytujte sa v jednej z jeho nedávno zrekonštruovaných izieb, pochutnajte si na miestnych špecialitách a užite si neobmedzený vstup do wellness aj vonkajšieho bazéna. Pobyt vám ešte viac spríjemní zľavová karta, doprava medzi mestami aj rad ďalších výhod.

Národný park Vysoké Taury Tip na výlet

Najväčší národný park strednej Európy a tiež najrozsiahlejšie chránené územie v Alpách, to je Národný park Vysoké Taury. Na svoje si tu prídu začínajúci i skúsení turisti. Turistické cesty a horolezecké trasy sú dohromady dlhé okolo 1 200 km. Vydajte sa k horským plesám, ľadovcovým poliam, jazerám alebo úchvatným Krimmelerským vodopádom. V parku leží tiež najvyššia hora Rakúska Grossglockner (3 798 m) i majestátny Grossvenediger (3 674 m).

Rodinný hotel v objatí NP Vysoké Taury

Vyrazte za nádhernými turistickými cestičkami a nevšednými zážitkami do srdca Národného parku Vysoké Taury. Na úpätí hory Großglockner, najvyššej hory Rakúska, vás čaká ubytovanie v rodinnom Hoteli Wasserfall ***. Blízko to z neho budete mať k vodopádom Hirzbach (960 m), ale tiež k hradu Kaprun (12 km) či k známemu Zellskému jazeru (15 km). Vydať sa môžete tiež po jednej z okolitých turistických trás a spoznávať miestnu prírodu.

Budete ubytovaní v jednej z 28 nedávno zrekonštruovaných izieb. Malé dvojlôžkové izby sú vybavené skriňou na oblečenie, písacím stolom so stoličkou, televízorom, trezorom i WiFi pripojením, nechýba tu ani samostatná kúpeľňa s fénom. V štandardnej dvojlôžkovej izbe vás naviac poteší i balkón.

Reštaurácia vás zláka na miestne špeciality

V hotelovej reštaurácii zariadenej v štýle rakúskeho vidieka si skutočne pochutíte. Svoj deň začnite raňajkami podávanými formou bufetu. Cez deň si doprajte regionálne i medzinárodné pochúťky pripravené z lokálnych surovín, v menu nájdete i špeciality z diviny. Po jedle vám skvele padne pohárik obľúbeného nápoja na bare.

Po turistike si doprajte oddych v hotelom wellness, vaše svaly najlepšie uvoľní fínska sauna, para či infrakabína. V lete zas relaxujte vo vonkajšom bazéne na slnečnej záhrade.

Hotel Wasserfall ***

Zeller Fusch 119, Fusch a. d. Glocknerstraße
Rakúsko

+43 65 46 249

fusch@hotel-wasserfall.at

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
12 km
Zjazdovka
11 km