Vydajte sa na Oravu do Penziónu Kamenec a užite si pobyt pri Oravskej priehrade. Čaká vás tu polpenzia, vstup do termálneho aquaparku a tiež vstup do privátneho wellness. Potešia vás aj zľavy na laser game alebo skipas, či popoludňajšia káva s dezertom.

Pokojný penzión na Orave pre milovníkov prírody

Penzión Kamenec sa nachádza v krásnej lokalite ideálnej pre aktívny odpočinok, turistiku, vodné športy i leňošenie v obklopení prírody. Navyše je to blízko do poľských termálnych kúpeľov.

Ubytovanie je zaistenú v dvoch a viaclôžkových izbách, ktoré sú krásne svetlé, zariadené dreveným nábytkom a vlastnou kúpeľňou s WC.

V reštaurácii penziónu vám naservírujú raňajky aj večere, ktoré si vyberiete z menu. Na výber sú tradičné slovenské jedlá, ale aj čerstvé ryby a talianske cestoviny alebo pizza. Interiér reštaurácie je veľmi príjemne zariadený a starať sa o vás bude milý personál.

Na penzióne ale nezaháľajte príliš dlho, čakajú vás totiž krásy Oravy. Prejdite si ich na bicykli alebo sa na všetko pozrite rovno z vodnej hladiny, ktorú môžete preplávať na loďke.

Tipy na výlet

Ski areál ORAVA SNOW

Lyžiarske stredisko sa nachádza v krásnom prostredí Oravských Beskýd na poľsko-slovenskom pohraničí. Oravská Lesná je najchladnejším údolím na Slovensku, vďaka čomu sa zo snehu teší od októbra až do mája. Areál disponuje štvorsedačkovou lanovkou a štyrmi vlekmi. Trate v stredisku sú široké a vhodné na lyžovanie pre celú rodinu, nechýba tu ani snowpark. Návštevníkov poteší bezplatné parkovanie, stravovacie zariadenia priamo pri vlekoch, WiFi internet, lehátka na slnenie, snowtubing alebo detský kútik.

Aquapark Maender - Oravice

Po celodennej turistike či lyžovačke sa môžete poriadne prehriať v aquaparku blízko slovensko-poľských hraníc v osade Oravice. Nájdete tu nečakane horúcu termálnu vodu teplú až 58 °C, ktorá musí byť pred napustením do bazénov ochladzovaná. Zachováva si však svoje liečivé vlastnosti, a tak má kúpeľ v aquaparku priaznivé účinky na celé telo i psychiku človeka. Relaxujte vo vnútornom a vonkajšom bazéne, v saunách alebo sa vybláznite v bazéne s morskými vlnami či tobogánmi. Aquapark je otvorený celoročne a zimné kúpanie uprostred zasnežených Tatier je vďaka nemu neopakovateľným zážitkom.

Oravská priehrada

Najväčšia slovenská priehrada s rozlohou 35 kilometrov štvorcových nesie meno podľa regiónu Orava na severe krajiny. Priehrada ponúka okrem svojho hospodárskeho využitia i možnosti rekreácie pre mnohých turistov a cestovateľov, ktorí sem prichádzajú každý rok. Okolo tejto vodnej plochy nájdete cyklotrasy i turistické chodníky na prechádzky krajinou. V zime môžu lyžiari využiť blízke lyžiarske strediská - SKI Zábava (Hruštín) a Ski Park Kubínska hoľa.

Penzión Kamenec

Poriečie 32, Zákamenné
Slovenská republika

+421 917 970 746

recepcia@slanica.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený po dohovore
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,5/5
Celkom 2 hodnotení