Nechajte sa zlákať Vysokými Tatrami a užite si skvelú aktívnu dovolenku v Tatranskej Lomnici v Hoteli Tatranec. Vychutnáte si slovenské dobroty formou bohatého bufetu, welcome drink i relaxáciu. Na dosah máte aquaparky, termály a tiež blízke ski areály.

Útulný hotel v Tatranskej Lomnici

Vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice v rozsiahlom areáli nájdete Hotel Tatranec, ktorý je skvelý na aktívnu dovolenku kedykoľvek počas roka. Vďaka príjemnej rodinnej atmosfére, milému personálu a vždy upratanej izbe sa tu budete cítiť skvele. Hotel sa nachádza približne 2 km od samotného centra Tatranskej Lomnice.

Ubytovaní budete v čistej a komfortne vybavenej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením a TV/SAT.

Jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne si doprajte v reštaurácii, kde sa servíruje polpenzia, a to formou bohatých švédskych stolov, z ktorých si iste vždy niečo vyberiete.

Vo Vysokých Tatrách si samozrejme užijtete aj zimné radovánky. Pre lyžiarov máme dobrú správu, Ski areál Tatranská Lomnica leží len 4 km od ubytovania.

Tipy na výlet

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1 300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A keď vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dychberúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Ski areál Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka 9 km ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí vhodných pre začiatočníkov, stredne pokročilých lyžiarov a rodiny s deťmi. Zalyžovať si môžete na piatich červených a jednej modrej zjazdovke. Pripravte sa na skvelý zimný zážitok, Pleso láka návštevníkov vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami. Nájdete tu trate na slalom, zjazd a trate pre bežky v dĺžke až 32,5 km .

Nenechajte si ujsť adrenalín v podobe snowparku alebo večerného lyžovania. Samozrejmosťou je servis ako požičovňa lyží, snowboardov a lyžiarskych škôl.

Ski areál Starý Smokovec

Lyžiarske stredisko je situované na južných svahoch Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom. Starý Smokovec je vhodný predovšetkým pre rodiny a lyžiarov začiatočníkov. Stredisko je rozdelené na dva areály: Jakubkova lúka a Hrebienok. Oba areály sú od seba vzdialené 600 metrov. Celkovo ponúka 5 svahov a tiež obľúbenú sánkarskú dráhu s večerným osvetlením dlhú 2,7 km. Pokiaľ sa chcete naučiť lyžovať alebo podnietiť lásku k lyžovaniu vo svojich deťoch, je Starý Smokovec ideálnym strediskom. Navyše tu nájdete aj lyžiarsku školu.

Hotel Tatranec **

Tatranská Lomnica č. 202, Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 52 446 7092

hoteltatranec@hoteltatranec.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s hotelom za 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,14/5
Celkom 28 hodnotení