Nechajte sa zlákať Vysokými Tatrami a užite si skvelú aktívnu dovolenku v Tatranskej Lomnici v Hoteli Tatranec. Vychutnáte si slovenské dobroty formou bohatého bufetu, welcome drink i relaxáciu. Na dosah máte aquaparky, termály a tiež blízky Lomnický štít.

Lomnický štít Tip na výlet

Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky modernou lanovkou a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Garantujeme vám zážitok, na ktorý nezabudnete.

Útulný hotel v Tatranskej Lomnici

Vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice v rozsiahlom areáli nájdete Hotel Tatranec, ktorý je skvelý na aktívnu dovolenku kedykoľvek počas roka. Vďaka príjemnej rodinnej atmosfére, milému personálu a vždy upratanej izbe sa tu budete cítiť skvele. Hotel sa nachádza približne 2 km od samotného centra Tatranskej Lomnice.

Ubytovaní budete v čistej a komfortne vybavenej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením a TV/SAT.

Jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne si doprajte v reštaurácii, kde sa servíruje polpenzia, a to formou bohatých švédskych stolov, z ktorých si iste vždy niečo vyberiete.

Hotel Tatranec **

Tatranská Lomnica č. 202, Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 52 446 7092

hoteltatranec@hoteltatranec.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s hotelom za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2,6 km
Zastávka
50 m
Aquapark
3 km
Zjazdovka
3,9 km

Tipy na výlet

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier a významným dopravným uzlom. Vďaka trati Tatranskej elektrickej železnice a lanovke na Hrebienok je základňou pre nadšených turistov bažiacich po krásách Vysokých Tatier.

Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok

Pozemná lanová dráha predstavuje najpohodlnejší spôsob, ako sa zo Starého Smokovca dostať priamo na Hrebienok (1 272 m n. m.). Lanovka prekonáva prevýšenie 247 metrov a za päť minút vás dostane na miesto, odkiaľ ďalej vedie hromada turistických trás, po ktorých sa môžete vydať objavovať krásy Vysokých Tatier. Na Hrebienku nezabudnite pozdraviť aj jeho maskota, 350 kg vážiaceho železného medveďa Kuba, a odfotiť sa s ním na pamiatku.

Štrbské pleso

Štrbské pleso je síce druhé najväčšie pleso na Slovensku, na kráse a priezračnosti mu to však nič neuberá. Ak sa ho rozhodnete navštíviť, musíte sa vydať do nadmorskej výšky 1 346 m n. m. Na úctyhodnej ploche takmer 20 ha sa blyští voda, ktorá vyviera z hĺbky asi 12 metrov. Štrbské pleso je priemerne 155 dní v roku pokryté ľadom, preto dávajte pri selfíčkách pozor, aby ste sa nešmykli.