Užite si dovolenku v Rajeckých Tepliciach vo Ville Amélia, ktorá leží len 300 metrov od štýlových kúpeľov Aphrodite. Do tých máte 10% zľavu, ďalej napríklad 20% zľavu na wellness a bowling. Tešte sa tiež na raňajky formou bufetu a dvojchodové večere.

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice Tip na výlet

Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach ponúka vodný a saunový svet v štýle antiky, ako na prvý pohľad spoznáte podľa typických stĺpov a sôch. Vnútri areálu nájdete liečebný a rehabilitačný bazén, vonku môžete relaxovať v kľudovom a rekreačnom bazéne. Voda vo všetkých okrem vonkajšieho rekreačného bazéna má teplotu okolo 32 - 36 °C, celé vaše telo sa tu teda príjemne prehreje.

Viac informácií

Ubytovanie s výhľadom do Rajeckej kotliny

Villa Amélia sa nachádza len necelých 300 metrov od známych kúpeľov Aphrodité v Rajeckých Tepliciach. Nádherné prostredie severného Slovenska si tu užijete do sýtosti, penzión sa totiž pýši krásnym výhľadom na okolité hory.

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách s vlastným sociálnym zariadením. Tešte sa tiež na vynikajúcu polpenziu - raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetu a dvojchodové večere. Ak preferujete rodinnú atmosféru, je pre vás Villa Amélia to pravé.

Kúpeľné liečivé termálne pramene

Vydajte sa do termálnych kúpeľov Aphrodité (5 minút chôdze), ktoré poskytujú širokú ponuku atrakcií a služieb. V miestnych bazénoch sa používa liečivá termálna voda, ktorá priaznivo pôsobí na problémy s pohybovým aparátom a poruchy nervového systému.

Ešte viac relaxu sa vám dostane vo wellness Hotela Diplomat, kde si užijete bazén s protiprúdom a chrličmi a niekoľko druhov sáun. Ďalšiu zľavu tu môžete využiť na biliard, bowling, kozmetické služby alebo masáže.

Villa Amélia

Slnečná 564 , Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 902 351 824

villa.ameliarajecke@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácich maznáčikov
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,7 km
Zastávka
0,5 km