Luxusná oáza pokoja a harmónie Wellness Hotel Patince **** čaká len na vás. Užite si relaxáciu v zázračnej termálnej vode, ktorá je v bazénoch vo vnútornom wellness i na letnom kúpalisku, kam máte neobmedzený vstup v cene. Čaká vás tiež rad procedúr.

Wellness Patince Tip na výlet

V akomkoľvek počasí vás rado privíta wellness centrum Patince. V bazénoch prúdi minerálna voda z termálneho prameňa, ktorá priaznivo vplýva predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem toho tu na vás čaká i saunový svet alebo masáže. Maminky s istotou ocenia pôžitok z kozmetických a kúpeľných procedúr. Zaujímavosťou je aj rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.

Viac informácií

Luxusná oáza pokoja a harmónie

Wellness Hotel Patince **** nájdete v rovnomennej obci na Slovensku neďaleko Komárna a len pár krokov od prístavu. Čím je tento hotel jedinečný? Svojou filozofiou, ale tiež tým, že jeho súčasťou je vnútorné wellness a vonkajšie kúpalisko s termálnou liečivou vodou a k tomu všetkému je navyše babyfriendly, teda ideálne pre rodiny s deťmi každého veku.

Hotel ponúka ubytovanie v rôznych typoch izieb, pre vás bude pripravená moderná a komfortne zariadená izba Standard. Jeho súčasťou je dvojposteľ, balkón, klimatizácia, minibar, trezor, televízia, WiFi pripojenie a samozrejme tiež vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchou a fénom. Niektoré izby majú možnosť prístelky.

Kulinárske špeciality a rad barov

Srdečný personál, regionálna kuchyňa i medzinárodné špeciality s využitím čerstvých lokálnych surovín, tak presne to vás čaká v miestnej reštaurácii. Na vyžiadanie je možné pripraviť vegetariánske, bezlepkové či diétne pokrmy. Každé ráno si vychutnáte raňajky formou bufetu (7:30 - 10:00), neskôr potom lahodné večere (17:30 - 21:00).

Na kávu zavítajte do Lobby baru a určite skúste i domáce dezerty z hotelovej cukrárne. K dispozícii je tiež Bowling bar, Wellness bar a Grill bar pri vonkajsich bazenoch.


TEMATICKÉ VÍKENDY:

  • 3.7. - 5.7.: Letný pobyt s narodeninovým víkendom
  • 10.7. - 12.7.: Letný pobyt s kubánskou nocou
  • 28.8. - 30.8.: Rozlúčka s letom

Zázračná voda

Kúzlo liečivej vody objavili rímski vojaci už v 1. storočí, keď táborili v susednej dedinke. A vy si túto minerálnu vodu môžete užiť aj dnes, pretože Wellness Hotel Patince **** má dokonca vlastný termálny prameň s teplotou približne 27 °C. Táto voda sa využíva na liečbu problémov s pohybovým ústrojenstvom, kožných problémov a črevných aj žalúdočných problémov.

Kúpanie od rána do večera

Celoročne si užijete kúpanie vo 3 vnútorných bazénoch, počas leta potom tiež v 7 vonkajších bazénoch - všetky s termálnou vodou. Vnútri vás čaká rímsky bahenný kúpeľ, veľký relaxačný bazén (maximálne 30 °C), odpočinkový bazén (36 °C), ale aj vírivka (35 °C) a saunový svet so 4 saunami. Dopriať si môžete tiež liečebné kúpele, relaxačné masáže, beauty procedúry a ďalšie.

Hlavným letným lákadlom je vonkajší bazén s rozlohou 600 m² s lezeckou stenou a tobogánom. Otvorené sú však aj ďalšie vonkajšie bazény (teplota vody 26 - 29 °C) a celkovo 4 tobogány.

Športové aktivity

Neviete si predstaviť dovolenku bez trochy pohybu? Vo Wellness Hoteli Patince **** si zahráte tenis - klasický aj stolný, minigolf a golf v neďalekom meste Tata, beach volejbal, petanque, bowling, biliard, alebo vyskúšajte hotelové fitnes centrum. Je tu tiež možnosť rybolovu, alebo power jogy.

Pobyt si užijú aj tí najmenší

Vyrážate na pobyt s deťmi? Aj tie si pobyt vo Wellness Hoteli Patince **** zamilujú. Je pre nich pripravený vnútorný (34 °C) i vonkajší (30 °C) detský bazén s tobogánom, šmykľavkou a fontánou. Hotel samozrejme ponúka možnosť doobjednania prístelky či detskej postieľky, ďalej tiež zakúpenie jednorazových plienok, plienok na plávanie a hračiek. V prvom poschodí hotela je tiež špeciálna miestnosť pre mamičky s prebaľovacím pultom, nočníkom, detskou vaničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Za poplatok je možné zariadiť aj stráženie detí. V reštaurácii zase nechýbajú detské stoličky, dostatok priestoru aj pre kočík a možnosť objednať špeciálne pokrmy pre deti. Samozrejmosťou je tiež detský kútik a animačný program.

Wellness hotel Patince ****

Patince 431, Patince
Slovenská republika

+421 918 243 284

ck@wellnesspatince.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
3,7 km
Aquapark
16,2 km