Lazy pod Makytou, miesto, kde zažijete skvelú dovolenku v Javorníkoch v obľúbenom Hoteli František. Hotel leží len 100 m od najbližšieho vleku a ďalšie lyžiarske strediská budete mať tiež neďaleko. V cene dieťa do 14,9 rokov, neobmedzený vstup do vyhrievaného bazéna a výborné raňajky či polpenzia.So zľavou na skipasy si okolité zimné stredická užijete ešte viac!

Aktívna dovolenka v srdci Beskýd

V srdci CHKO Beskydy, priamo v rekreačnom stredisku Čertov (obec Lazy pod Makytou) nájdete obľúbený hotel František.

Oblasť Čertova a Lazov je bohatá na kultúrne pamiatky a poskytuje aj mnoho možností turistiky a cykloturistiky.

Tešte sa na ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a s vlastným sociálnym zariadením. V hotelovej reštaurácii sa podáva strava formou polpenzie. K dispozícii je aj kaviareň, kam si môžete zájsť na niečo dobré pod zub.

Bazén a množstvo zábavných aktivít

Ďalej tu nájdete vnútorný bazén, do ktorého máte vstup v cene balíčka. Nechýba ani úschovňa lyží, spoločenská miestnosť, stolný tenis, stolný futbal a televízna miestnosť s DVD prehrávačom, ktorá je ideálna k večernému oddychu po náročnom dni plnom športových aktivít.

Tipy na výlet

Ski Čertov Javorníky

Lyžiarske stredisko SKI Čertov sa nachádza v pohorí Javorníky, na moravsko-slovenskom pohraničí. V stredisku s nadmorskou výškou 600 - 900 m n. m. sa nachádza 5 vlekov a 7 zjazdoviek. Vhodné sú pre náročných lyžiarov aj začiatočníkov. Najdlhšia zjazdovka (Preteková) meria 1 800 m a užijete si tu aj večerné lyžovanie (zjazdovka Lamže).

Skicentrum Kohútka

Užite si rodinné lyžovanie v Javorníkoch. Ski areál Kohútka, teda jeho vrchnú stanicu lanovky, nájdete priamo na česko-slovenskej hranici Javorníkov a dostanete sa k nemu z Nového Hrozenkova z Česka a z Lazov pod Makytou zo Slovenska. Na hrebeňoch potom nájdete obľúbené bežkárske stopy, ktoré vás zavedú až na vrchol Malého Javorníka a ďalej.

Ski areál Soláň

Pripravte sa na dobrodružstvo v srdci Beskýd s celou rodinou! Navštívte zjazdovky vrcholu Soláň až vo výške 816 m n. m. a nechajte sa očariť miestnou prírodou. Areál je zameraný práve na rodiny s deťmi a rekreačných lyžiarov, ktorí hľadajú hlavne pohodu a nenáročný terén. Kým dospelí si užijú dve zjazdovky, deti sa môžu učiť na pojazdnom koberci alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Cez Soláň jazdí tiež pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Veľkých Karlovic a späť.

Hotel František

Čertov 667 , Lazy pod Makytou
Slovenská republika

+421 917 913 405

recepcia@hotelfrantisek.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,85/5
Celkom 13 hodnotení