Poriadne si pretrite oči - na tomto pobyte sa nebudete vedieť dosýtosti vynadívať. S ubytovaním v Penzióne Biela voda vo Veľkej Lomnici si užijete okrem očarujúcich výhľadov na blízke Vysoké Tatry a krásnu prírodu aj večerné premietanie vašich obľúbených filmov. Penzión Biela voda vám totiž okrem ubytovania v útulných izbách a skvelých raňajok ponúka aj návštevu súkromného kina či zábavu v spoločenskej miestnosti plnej hier priamo v penzióne.

Lomnický štít Tip na výlet

Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky modernou lanovkou a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Garantujeme vám zážitok, na ktorý nezabudnete.

Oddych v komfortných izbách aj v súkromnej kinosále

Penzión Biela voda môže okrem skvelej lokality a množstve športových aj kultúrnych atrakcií v okolí ponúknuť mnohé. Turistami je obzvlášť vyhľadávaný pre ubytovanie v útulných a vždy upravených izbách s dvomi až tromi lôžkami, vlastnou chladničkou, rýchlovarnou kanvicou i TV. Ku každej izbe patrí vlastná kúpeľňa so sprchou.

Skôr, než ráno vyrazíte po najbližšom turistickom chodníčku až k vrcholom Vysokých Tatier, posilnite sa raňajkami podávanými formou bufetu. Ochotný a príjemný personál pre vás pripraví výber z miestnych produktov ako sú jogurty, mäsové nárezy, párky, syry alebo čerstvé pečivo. Chýbať vám nebude ani zelenina a ovocie či teplé čaje a káva.

Po návrate z turistiky si doprajte posledný pohľad na majestátne Vysoké Tatry a potom zhasnite. V úplnej tme si budete môcť vychutnať svoj obľúbený film premietaný v súkromnom kine priamo v penzióne. Skvelú zábavu si užijete aj v spoločenskej miestnosti, kde vás čaká biliard, šípky, stolný tenis i stolný futbal - zavŕšte tak skvelý pobyt napríklad aj turnajom s vašimi priateľmi.

Prezrite si Vysoké Tatry, termály aj kráľovské mesto

Veľká Lomnica je perfektným východiskovým bodom pre všetkých, ktorí prišli do Tatier za aktívnou dovolenkou v horách i za bohatstvom kultúrnych pamiatok v okolí. V Tatranskej Lomnici môžete nasadnúť na lanovku vedúcu na Lomnický štít, ktorá vás vyvezie ponad Skalnaté pleso až na najvyššie osídlené miesto na Slovensku. Z vrcholu druhej najväčšej hory Slovenska si užijete nezabudnuteľný výhľad na majestátne vrchy vrátane Kriváňa, Gerlachu, Belianskych Tatier i Nízkych Tatier.

Po výletoch v horách si oddýchnite v blízkom aquaparku s liečivou vodou Thermal Park Vrbov (8 km) či v AquaCity Poprad (8,4 km). Alebo dajte prednosť návšteve kráľovského mesta Kežmarok (7 km) bohatého na historické a kultúrne pamiatky ako sú pozdne gotický Kežmarský zámok či Múzeum v Kežmarku - Múzeum bytovej kultúry.

Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1, Veľká Lomnica
Slovenská republika

+421 908 162 696

robertraffaj@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Kolkáreň
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
8,5 km
Zastávka
1 km
Aquapark
8,5 km
Zjazdovka
10,7 km

Tipy na výlet

AquaCity Poprad

Celkom 13 bazénov a 350 vodných atrakcií, to je ponuka populárneho AquaCity. Vyrazte zrelaxovať, v tomto areáli si iste prídete na svoje. Aquapark disponuje 3 vonkajšími termálnymi bazénmi, vnútornými relaxačnými bazénmi, v ktorých sa po večeroch koná laser show, ďalej tu nájdete luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi aj bazén pre deti plný atrakcií. AquaCity sa navyše môže pochváliť aj jedným veľmi pôsobivým "naj" - má najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na celom Slovensku. Sauny, vírivky, ľadovú jaskyňu, masáže, procedúry aj párty miestnosti s vodnými posteľami, to všetko ponúka svojim návštevníkom.

Thermal Park Vrbov

Celoročne otvorené kúpalisko ponúka desať bazénov, z toho štyri sú detské. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26 °C do 38 °C. Miestna termálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a kardiovaskulárny systém.

Tatranský národný park

Užite si oddych a aktívnu dovolenku v najstaršom národnom parku na Slovensku. Čaká vás tu celkovo 600 km turistických chodníkov a 16 značených a udržiavaných cyklistických trás. Tento park tvoria najvyššie slovenské vrcholy na čele s Gerlachovským štítom (2 655 m n. m.) a plynule nadväzuje na menší Tatrzański Park Narodowy na poľskej strane. Oblasť je významná pre svoju rozmanitú faunu a flóru. Tešiť sa môžete na vysoké horské štíty, masívne horské hrebene a údolia s jazerami, ktoré sú v teplých mesiacoch plné nádherne kvitnúcich rastlín.