Poriadne si pretrite oči - na tomto pobyte sa nebudete vedieť dosýtosti vynadívať. S ubytovaním v Penzióne Biela voda vo Veľkej Lomnici si užijete okrem očarujúcich výhľadov na blízke Vysoké Tatry a krásnu prírodu aj večerné premietanie vašich obľúbených filmov. Penzión Biela voda vám totiž okrem ubytovania v útulných izbách a skvelých raňajok ponúka aj návštevu súkromného kina či zábavu v spoločenskej miestnosti plnej hier priamo v penzióne.

Prezrite si Vysoké Tatry, termály aj kráľovské mesto

Veľká Lomnica je perfektným východiskovým bodom pre všetkých, ktorí prišli do Tatier za aktívnou dovolenkou v horách i za bohatstvom kultúrnych pamiatok v okolí. V Tatranskej Lomnici môžete nasadnúť na lanovku vedúcu na Lomnický štít, ktorá vás vyvezie ponad Skalnaté pleso až na najvyššie osídlené miesto na Slovensku. Z vrcholu druhej najväčšej hory Slovenska si užijete nezabudnuteľný výhľad na majestátne vrchy vrátane Kriváňa, Gerlachu, Belianskych Tatier i Nízkych Tatier.

Po výletoch v horách si oddýchnite v blízkom aquaparku s liečivou vodou Thermal Park Vrbov (8 km) či v AquaCity Poprad (8,4 km). Alebo dajte prednosť návšteve kráľovského mesta Kežmarok (7 km) bohatého na historické a kultúrne pamiatky ako sú pozdne gotický Kežmarský zámok či Múzeum v Kežmarku - Múzeum bytovej kultúry.

Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1, Veľká Lomnica
Slovenská republika

+421 908 162 696

robertraffaj@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
8,5 km
Zastávka
1 km
Aquapark
8,5 km
Zjazdovka
10,7 km