Poriadne si pretrite oči - na tomto pobyte sa nebudete vedieť dosýtosti vynadívať. S ubytovaním v Penzióne Biela voda vo Veľkej Lomnici si užijete okrem očarujúcich výhľadov na blízke Vysoké Tatry a krásnu prírodu aj večerné premietanie vašich obľúbených filmov. Penzión Biela voda vám totiž okrem ubytovania v útulných izbách a skvelých raňajok ponúka aj návštevu súkromného kina či zábavu v spoločenskej miestnosti plnej hier priamo v penzióne.

Oddych v komfortných izbách aj v súkromnej kinosále

Penzión Biela voda môže okrem skvelej lokality a množstve športových aj kultúrnych atrakcí v okolí ponúknuť mnohé. Turistami je obzvlášť vyhľadávaný pre ubytovanie v útulných a vždy upravených izbách s dvomi až tromi lôžkami, vlastnou chladničkou, rýchlavarnou kanvicou i TV. Ku každej izbe patrí vlastná kúpeľňa so sprchou.

Skôr, než ráno vyrazíte po najbližšom turistickom chodníčku až k vrcholom Vysokých Tatier, posilnite sa raňajkami podávanými formou bufetu. Ochotný a príjemný personál pre vás pripraví výber z miestnych produktov ako sú jogurty, mäsové nárezy, párky, syry alebo čerstvé pečivo. Chýbať vám nebude ani zelenina a ovocie či teplé čaje a káva.

Po návrate z turistiky si doprajte posledný pohľad na majestátne Vysoké Tatry a potom zhasnite. V úplnej tme si budete môcť vychutnať svoj obľúbený film premietaný v súkromnom kine priamo v penzióne. Skvelú zábavu si užijete aj v spoločenskej miestnosti, kde vás čaká biliard, šípky, stolný tenis i stolný futbal - zavŕšte tak skvelý pobyt napríklad aj turnajom s vašimi priateľmi.

Poriadne sa rozhliadnite po veľhorách i skiareáloch

Veľká Lomnica je perfektným východiskovým bodom pre všetkých, ktorí prišli do Tatier za aktívnou dovolenkou v horách i za bohatstvom kultúrnych pamiatok v okolí. Najbližšie lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica (10 km) ponúka pestrú škálu zjazdoviek rôznych dĺžok i obtiažností. V Tatranskej Lomnici tiež môžete nasadnúť na lanovku vedúcu na Lomnický štít, ktorá vás vyvezie ponad Skalnaté pleso až na najvyššie osídlené miesto na Slovensku. Z vrcholu druhej najväčšej hory Slovenska si užijete nezabudnuteľný výhľad na majestátne vrchy vrátane Kriváňa, Gerlachu, Belianskych Tatier i Nízkych Tatier.

Po výletoch v zasnežených horách si oddýchnite v blízkom aquaparku s liečivou vodou Thermal Park Vrbov (8 km) či v AquaCity Poprad (8,4 km). Alebo dajte prednosť návšteve kráľovského mesta Kežmarok (7 km) bohatého na historické a kultúrne pamiatky ako sú pozdne gotický Kežmarský zámok či Múzeum v Kežmarku - Múzeum bytovej kultúry.

Tipy na výlet

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1 300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A keď vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dychberúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Ski areál Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka 9 km ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí vhodných pre začiatočníkov, stredne pokročilých lyžiarov a rodiny s deťmi. Zalyžovať si môžete na piatich červených a jednej modrej zjazdovke. Pripravte sa na skvelý zimný zážitok, Pleso láka návštevníkov vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami. Nájdete tu trate na slalom, zjazd a trate pre bežky v dĺžke až 32,5 km .

Nenechajte si ujsť adrenalín v podobe snowparku alebo večerného lyžovania. Samozrejmosťou je servis ako požičovňa lyží, snowboardov a lyžiarskych škôl.

Lomnický štít

Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky modernou lanovkou a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Garantujeme vám zážitok, na ktorý nezabudnete.

Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1, Veľká Lomnica
Slovenská republika

+421 908 162 696

robertraffaj@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 4 €/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané