Na Slovensku máme krásne, vydajte sa napríklad na Oravu do Penziónu Kamenec a užite si pobyt pri Oravskej priehrade. Čaká vás tu polpenzia, privátne wellness či vstup do termálneho aquaparku v neďalekom Poľsku. Potešia vás aj zľavy na laser game a do Kinderlandu a ski areálu.

O ubytovaní

Penzión Kamenec sa nachádza v krásnej lokalite ideálnej pre aktívny odpočinok, turistiku, vodné športy i leňošenie v obklopení prírodou. V penzióne ale nezaháľajte príliš dlho, čakajú vás totiž krásy Oravy. Prejdite si ich na bicykli alebo sa na všetko pozrite rovno z vodnej hladiny Oravskej priehrady (18 km), ktorú môžete preplávať na loďke. Navštívte určite i jedinečné múzeum kávy v Krušetnici (3 km), Oravskú lesnú železnicu (12 km) alebo Oravský hrad (20 km). V zime potom využite skvelé zjazdovky v Ski pohoda (5 km) alebo Orava snow (10 km).

Kde budete spať?

Ubytovanie je zaistené v dvoch a viaclôžkových izbách, ktoré sú krásne svetlé, zariadené dreveným nábytkom a vlastnou kúpeľňou s vaňou a WC.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu vám naservírujú raňajky aj večere, ktoré si vyberiete z menu. Na výber sú tradičné slovenské jedlá, ale aj čerstvé ryby a talianske cestoviny alebo pizza. Interiér reštaurácie je veľmi príjemne zariadený a starať sa o vás bude milý personál.

Lyžovanie na Orave Tip na výlet

Kopce a stráne Oravy i širokého okolia každoročne zasypú desiatky centimetrov kvalitného snehu, ktoré ich razom premenia na skvelé lyžiarske areály so zjazdovkami dokonalými na lyžovanie i snowboardovanie či trasy na bežkovanie. Príďte ich vyskúšať do jedného zo známych stredísk v blízkosti Oravy:

  • Ski & Bike park Malinô Brdo pri Ružomberku ponúka lyžovanie na dovedna 12 km zjazdoviek s náročnosťou od najjednoduchších až po adrenalínovú zjazdovku s dĺžkou 3,9 km. Snowboardistov nadchne snowboardový park až s 8 druhmi prekážok.
  • O trochu menšie Ski centrum Nižná - Uhliská leží pri obci Nižná nad Oravou, kde si zalyžujete na modrých i červených zjazdovkách obsluhovaných 4 vlekmi.
  • Ski centrum Kuzmínovo nájdete priamo v Dolnom Kubíne, kde vás okrem skvelej dostupnosti prekvapí aj skvelými službami. Okrem vždy upravených zjazdoviek a bežeckých tratí sa tu nachádza i požičovňa lyží a dopriať si tu môžete aj večerné lyžovanie.
  • Lyžiarske stredisko Vyšné Krátke blízko Ľubochne je ideálne na rodinnú lyžovačku a prvé zjazdy na lyžiach pre vaše deti. Mierne svahy tohto menšieho strediska sú totiž výborné pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov.
  • Ski park Kubínska Hoľa má svoje zjazdovky na svahoch Oravskej Magury, ktorú milujú turisti i lyžiari. Užijete si tu lyžovanie na dovedna 14 km zjazdoviek alebo zábavu vo free-ride zóne snowboard parku, zatiaľ čo vaše deti môžete zveriť do rúk inštruktorom v lyžiarskej škole.
Viac informácií

Penzión Kamenec

Poriečie 32, Zákamenné
Slovenská republika

+421 917 970 746

recepcia@slanica.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený po dohovore
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zástavka
0,7 km
Zjazdovka
12,2 km