Užite si pobyt v obklopení krásnej prírody, no zároveň blízko hlavných lákadiel Vysokých Tatier. Presne to ponúka Penzión Mlyn Tatry, ktorý stojí sotva 7 km od Starého Smokovca. V rámci ubytovania sa môžete tešiť na pohodlné izby, raňajky formou bufetu aj úschovňu bicyklov, ktorú oceníte po výletoch. Dieťa do 10 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Mlyn Tatry sa nachádza na konci malebnej dedinky Veľký Slavkov na okraji nádherných lesov Vysoký Tatier. Na tomto mieste si užijú dovolenku ako všetci milovníci výletov a horskej prírody, tak aj rodiny s deťmi. Zdolať môžete našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (14 km), aj tie o niečo nižšie - Lomnický štít (20 km) či Slavkovský štít. Na vrchol Hrebienok vás z blízkej obce Starý Smokovec vyvezie obľúbená lanovka. Zimné radovánky si užijete v ski areáli v Tatranskej Lomnici (12 km). Neďaleké mesto Poprad ponúka veľa možností vyžitia a výletov. Nájdete tu tiež AquaCity Poprad (7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestranných dvojlôžkových apartmánoch. Ich súčasťou je aj kuchynka, obývacia miestnosť a vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Na deň v nádhernej okolitej prírode načerpáte každé ráno energiu z raňajok vo forme bufetu.

Penzión Mlyn Tatry

Kpt. Morávku 189 , Veľký Slavkov
Slovenská republika

+421918848692

info@mlyntatry.sk

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 15 €/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,5 km
Aquapark
7 km
Zjazdovka
9 km

Tipy na výlet

Vysoké Tatry Tip na výlet

Najvýznamnejšie hory na Slovensku každoročne navštívia tisíce turistov. Láka ich výstup na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.). Vydať sa sem môžete aj vtedy, ak si na adrenalínový výstup zrovna netrúfate - Tatranský národný park môžete prejsť po stovkách kilometrov turistických chodníkov a cyklotrás.

Čo vo Vysokých Tatrách nesmiete vynechať?

  • najznámejšie hory Kriváň a Lomnický štít (dostupný aj lanovkou)
  • Štrbské pleso či Veľké a Malé Hincovo pleso
  • jazdu pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok
  • Tricklandiu
  • Bobovú dráhu v Tatranskej Lomnici
  • Neďaleké aquaparky Tatralandia a Aquacity Poprad

V zime vám Vysoké Tatry pripravia nezabudnuteľný výhľad na zasneženú krajinu aj bohaté športové vyžitie. Zalyžujte si napríklad v lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici, v Ski areáli v Starom Smokovci alebo v Lopušnej doline. Navštíviť môžete tiež expozíciu zimných športov v Ski Múzeu.

Viac informácií
Tatranská Lomnica
Lomnický štít
AquaCity Poprad