Užite si dovolenku pri slovenskom „Mŕtvom mori“ v Podhájskej. Ubytovaní budete v jednom zo 3 penziónov blízko termálnych kúpeľov a kúpaliska (250-500 m) podľa vášho výberu. V cene sú aj raňajky výberom z menu a odvoz z penziónu na kúpalisko.

Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková - Obchodný tím
Osobne overené v: Septembri 2023

O ubytovaní

Slnkom zaliate Penzióny Quatro v Podhájskej tvorí niekoľko budov - Quatro II. a Quatro III. , ktoré ležia len 300 m od termálneho kúpaliska, a budova Quatro IV. vzdialená sotva 250 m. Len o 200 m ďalej si užijete oddych vo Wellness centre Aquamarin a v Rímskych kúpeľoch Energy so sedacím bazénom, vírivkou, Kleopatriným kúpeľom, saunami, masážami a ďalšími procedúrami.

Prechádzkou sa potom dostanete do prírodnej rezervácie Žitavský luh (8,2 km), kde v súčasnosti žije viac ako 100 druhov vtákov. Na ich pozorovanie slúži drevená rozhľadňa a prejsť si môžete aj 3,5 km dlhý náučný chodník. Ak sa zaujímate o históriu, vydajte sa k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď (4,5 km), v ktorého chodbách žili mníchovia Rádu svätého Pavla Prvého Pustovníka takmer tristo rokov. Za návštevu stojí aj Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,4 km), kde sa môžete pozrieť, ako sa v tejto oblasti žilo pred viac ako 100 rokmi.

Výlet na bicykli si urobte napríklad do Arboréta Mlyňany (30,7 km), ktoré bolo založené v roku 1892 a na ploche cca 60 ha tu rastie približne 2 300 druhov domácich i cudzokrajných drevín. Okrem krásnych stromov uvidíte aj romantický kaštieľ z 19. storočia. V dojazdovej vzdialenosti na vás čaká tiež Soľná jaskyňa v Starom Tekove (24,6 km), ktorej návšteva je vhodná najmä pre osoby s dýchacími, kožnými a inými zdravotnými problémami.

Na čom si pochutnáte?

Penzión nemá vlastnú reštauráciu, servírujú sa tu ale bohaté raňajky. Počas obeda či večere môžete otestovať niektorú z mnohých reštaurácií a ďalších podnikov v okolí.

Niečo naviac

Pobyt v Penziónoch Quatro II. a Quatro III. vám spríjemní aj altánok s grilom.

Penzión Quatro

Penzión Quatro

Podhájska 894 , Podhájska
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Quatro Podhájská II. s.r.o. IČ: 47156864


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s penziónom
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť
Minibar
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
0,5 km