Ubytovanie pre školy v prírode

Školy v prírode deti milujú. Najviac sa im bude páčiť v príjemnom penzióne so záhradou alebo blízko lúk a lesov, kde sa môžu vyblázniť pri najrôznejších aktivitách. V našej ponuke nájdete množstvo chát a chalúp vhodných pre školy v prírode s dostatkom lôžok pre celú triedu i spoločenskou miestnosťou na výučbu.
Načítavam ponuky...

celkom 152 ponúk


Zháňate penzión či chatu, v ktorej by sa dala zorganizovať škola v prírode? Z našej ponuky si stopercentne vyberiete. Objavíte tu krásne ubytovanie v srdci prírody, kde bude pre deti bezpečné a kde im nebude chýbať ani detské ihrisko alebo záhrada na hranie.

Akú chatu vybrať pre školu v prírode?

V obklopení stromov si deti odpočinú od školského prostredia, strávia dostatok času na čerstvom vzduchu a v pohybe. Budú sa učiť spoluprácu aj samostatnosti. K tomu je najlepšie vyraziť na chatu v prírode alebo blízko lesa . Ak hľadáte príjemné prostredie na školský pobyt, zamierte trebárs do Českého raja k Prachovským skalám alebo naplánujte výlet na južnú Moravu.

Tiež ubytovanie v horách môže deťom priniesť veľa zážitkov. Za zmienku stoja Beskydy alebo Jizerské hory, kde môžete s deťmi podniknúť veľa výletov.

Na školské pobyty sa tiež oplatí zvoliť chatu pri vode, aby sa v prípade letného horúceho počasia mali deti, kde schladiť. Možností máte hneď niekoľko. Buď siahnete po chate neďaleko prírodného kúpaliska alebo dáte šancu chalupe s vonkajším bazénom priamo na záhrade.