Ak patríte medzi náročných zákazníkov, potom vás poteší pobyt v Hoteli Klimek SPA **** , ktorý získal už niekoľko ocenení. Čaká vás luxusné ubytovanie, výborná polpenzia a vstup do hotelového wellness aj aquaparku. Zažijete tiež seansu v soľnej jaskyni. V okolí navyše stoja hneď dve kúpeľné mestá.

Kúpele Muszyna Tip na výlet

Kde je ten najlepší odpočinok? Predsa v pokojnej kúpeľnej lokalite s krásnou prírodou. V kúpeľoch Muszyna nájdete minerálne pramene bohaté na vápnik, magnézium, sodík, železo. Táto voda má tak priaznivé účinky na liečbu porúch pohybového aparátu, pomáha aj pri ochorení dýchacích ciest, tráviaceho traktu, má upokojujúce účinky na nervy, posilňuje imunitu.

Hotel, ktorý uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov

Doprajte si skvelý relax a načerpajte novú energiu v poľskom kúpeľnom mestečku Muszyna. Do hotela sa dostanete veľmi jednoducho, hotel je totiž vzdialený len 5 km od slovenských hraníc.

Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle s krásnou kúpeľňou s WC a sprchou, TV, fénom, klimatizáciou, telefónom, rádiom, trezorom a internetovým pripojením. V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatej polpenzii. Pripravené pre vás budú raňajky a večere formou bufetov.

Pobyt v hoteli si užijú aj deti - tie sa totiž zabavia v detskom kútiku, v ktorom nájdu mini šmýkačku, hračky a stavebnice. Večer si potom celá rodina môže zahrať bowling v hotelovom bare.

Saunový svet aj aquapark s tobogánom

Hotelový aquapark vás nadchne veľkým bazénom s rôznorodými typmi hydromasážnych atrakcií ako sú vodné delo, kaskády, gejzír alebo protiprúdy. V komplexe samozrejme nájdete vírivku, masážne sprchy, ale aj dlhý tobogán, vodnú špongiu a ďalšie atrakcie, z ktorých budú mať radosť predovšetkým vaše deti.

Navštíviť odporúčame tiež hotelový saunový svet a soľnú jaskyňu. Po celodennom výlete či športe vám služby moderného aquaparku aj saunového sveta rozhodne prídu vhod.

Hotel Klimek **** SPA

Złockie 107, Muszyna
Poľsko

+ 48 18 477 82 22

recepcja@hotel-klimek.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácich miláčikov
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
3,9 km

Tipy na výlet