Zabudnite na ruch a zhon týchto dní a doprajte si oddych, aký si už dávno zaslúžite. Kúpele Číž vám ponúkajú jedinečný pobyt v tichej a krásnej lokalite južného Slovenska. Budete ubytovaní priamo v centre termálov v Hoteli Rimava ***, kde sa môžete tešiť na chutnú polpenziu či plnou penziu, liečebné procedúry či wellness. Hotelový personál sa postará aj o váš pitný režim - každý deň pre vás pripraví fľašu vody na izbe.

Kaštieľ Betliar Tip na výlet

Bývalé reprezentačné lovecké sídlo rodiny Andrássyovcov sa nachádza len 7 km od baníckeho mestečka Rožňava. Rozprávkový kaštieľ leží v údolí rieky Slaná. Pôvodný klasicistický objekt prešiel v rokoch 1881 - 1886 prestavbou, ktorá mu dala dnešný vzhľad. Na poschodí je vytvorená galéria, do ktorej sa návštevníci dostanú cez honosné dubové schodisko s vitrážovými oknami. Jednou z najzaujímavejších častí objektu je potom knižnica, v ktorej je uchovaných vyše 14 000 zväzkov z 15. až 19. storočia, napísaných v šiestich rôznych jazykoch.

Viac informácií

Zobúdzajte sa v centre kúpeľov Číž

Objavte jedinečné miesto stojace mimo uponáhľaného ruchu veľkomiest a načerpajte dávno stratenú energiu. Čaká vás kúpeľná obec Číž s ubytovaním v Hoteli Rimava ***, priamo v centre termálov. Cez Číž naviac prechádza rýchlik z Bratislavy do Košíc, takže sa do kúpeľného obce dostanete bez problémov.

Ubytovaní budete v útulnej izbe s TV, skriňou, chladničkou a kúpeľňou, alebo v apartmáne so šatníkovou skriňou, satelitnou TV, rádiom s budíkom a WiFi pripojením. K dispozícii vám tu bude i vlastná kúpeľňa.

V hoteli si každé ráno pochutnáte na raňajkách servírovaných formou bufetu. Počas večere vám hlad zaženú servírované pochúťky, ktoré si môžete vybrať zo 4 druhov jedál. Ideálnou bodkou na konci dňa je i chutný šalát zo šalátového baru.

Relaxačné wellness aj liečivé procedúry

Kúpele Číž partia k tým menším na Slovensku, no majú niečo, čo im môžu ostatné kúpele závidieť - jódovo-brómovú minerálnu vodu. Tá má priaznivé účinky na ľudské telo a pomáhajú pri liečbe chorôb pohybového ústrojenstva, nervových i cievnych chorôb.

Svoj pobyt začnete lekárkou prehliadkou. Vďaka nej vám bude navrhnutá ideálna liečebná kúra zodpovedajúca vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Následne sa môžete tešiť na rozmanité liečebné procedúry i oddych vo wellness a saunách. Počas celého vášho pobytu sa o vás bude starať zdravotne vyškolený personál.

Kúpele Číž

Kúpele Číž, Číž
Slovenská republika

+47 55 93 133

info@kupeleciz.sk

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 14:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
1 km

Tipy na výlet