• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Zobúdzajte sa v centre kúpeľov Číž

Objavte jedinečné miesto stojace mimo uponáhľaného ruchu veľkomiest a načerpajte dávno stratenú energiu. Čaká vás kúpeľná obec Číž s ubytovaním v Hoteli Rimava ***, priamo v centre termálov. Cez Číž naviac prechádza rýchlik z Bratislavy do Košíc, takže sa do kúpeľného obce dostanete bez problémov.

Ubytovaní budete v útulnej izbe s TV, skriňou, chladničkou a kúpeľňou, alebo v apartmáne so šatníkovou skriňou, satelitnou TV, rádiom s budíkom a WiFi pripojením. K dispozícii vám tu bude i vlastná kúpeľňa.

V hoteli si každé ráno pochutnáte na raňajkách servírovaných formou bufetu. Počas večere vám hlad zaženú servírované pochúťky, ktoré si môžete vybrať zo 4 druhov jedál. Ideálnou bodkou na konci dňa je i chutný šalát zo šalátového baru.

Relaxačné wellness aj liečivé procedúry

Kúpele Číž partia k tým menším na Slovensku, no majú niečo, čo im môžu ostatné kúpele závidieť - jódovo-brómovú minerálnu vodu. Tá má priaznivé účinky na ľudské telo a pomáhajú pri liečbe chorôb pohybového ústrojenstva, nervových i cievnych chorôb.

Svoj pobyt začnete lekárkou prehliadkou. Vďaka nej vám bude navrhnutá ideálna liečebná kúra zodpovedajúca vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Následne sa môžete tešiť na rozmanité liečebné procedúry i oddych vo wellness a saunách. Počas celého vášho pobytu sa o vás bude starať zdravotne vyškolený personál.