Užite si Prahu z poriadneho luxusu a navyše s dobrou dopravnou dostupnosťou. Ráno sa posilnite bohatými raňajkami formou bufetu a potom sa vydajte spoznávať krásy Prahy.

O ubytovaní

Moderný Hotel Pure White nájdete v Prahe priamo na Vinohradoch, len kúsok (400 m) od krásneho, rozľahlého, mestského parku Folimanka. Na najbližšiu zastávku MHD to budete mať 150 metrov, odkiaľ vám cesta k najznámejším pamiatkam hlavného mesta bude trvať okolo 20 minút. Karlov most, Staromestské námestie, Pražský hrad aj rozhľadňa Petřín, všetko je na dosah ruky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v prepychových, presklených a moderných izbách so satelitnou, plochou televíziou, WiFi pripojením, trezorom, chladničkou, stolom so stoličkou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a vlastnou kúpeľňou s vaňou, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V Pure White Hotel reštaurácii si môžete denne vychutnať bohatý raňajkový bufet s teplými aj studenými jedlami. S tými sa trafia do vkusu každému z vás! Poseďte tiež počas dňa s kávou či drinkom v hotelovom lobby bare.

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií

Pure White Hotel ****

Koubkova 570/12 , Praha
Česká republika

+420 770 199 445

rm@urbanfreme.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
7,8 km