Dovolenka v Slovenskom raji

Vyberte si Slovenský raj. Jedna z najkrajších častí Slovenska láka na odpočinkový aj aktívny pobyt v akomkoľvek ročnom období. Krásna príroda a možnosti trávenia voľného času iste zaujmú ako celé rodiny, tak i zamilované páry či skupiny priateľov.

Načítavam ponuky...


Len na jednom mieste na Slovensku môžete navštíviť ako neopakovateľné prírodné krásy, tak aj kultúrne pamiatky zapísané na Zozname UNESCO. Reč je o Slovenskom raji, ktorý vás nadchne fantastickými turistickými trasami, skalnými stenami na lezenie aj možnosťami odpočinku. Vydajte sa sem na pobyt s rodinou či vo dvojici a spoznajte všetky jeho lákadlá.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Slovenskom raji?

Polovicou úspechu každej skvelej dovolenky je výber ideálneho ubytovania. V Slovenskom raji to nie je inak, preto tu nájdete pestrú ponuku rodinných penziónov aj luxusných hotelov. Mnohé z nich disponujú i vlastným wellness centrom alebo bazén, a tak počas pobytu budete mať o relaxáciu postarané. Ak chcete mať istotu, že si budete užívať skutočné pohodlie a kvalitné služby, všímajte si pri pobytoch označenie „Osobne overené“. To je dôkazom, že hotel navštívil člen tímu Travelking a hostia sa na pobyt radi vracajú.

Potom vám už nič nebude stáť v tom, aby ste si dovolenku v Slovenskom raji vychutnali naplno. Hlavným lákadlom sú tu rozhodne početné turistické chodníčky doplnené o lávky, rebríky a mostíky vedúce ponad potôčiky a vodopády padajúce zo skál. Za skutočne fantastickým výhľadom do širokého okolia vyrazte na Tomášovský výhľad. Ak dostatočne veríte svojej kondícii a máte chuť na trochu adrenalínovejší zážitok, vydajte sa na prechod Sokoliou dolinou so Závojovým vodopádom, ktorá patrí k divokejším dolinám Slovenského raja. S deťmi či na romantickú prehliadku sa potom vyberte na Spišský hrad, ktorý je vďaka svojej impozantnosti zapísaný medzi pamiatky UNESCO.

Chystáte sa do Slovenského raja na víkendový pobyt a neviete, kam sa v ňom ešte vydať? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára, kde sme všetko naplánovali za vás.