Užite si dovolenku plnú odpočinku, turistiky a dobrého jedla v Horskom hoteli Kyčerka vo Veľkých Karloviciach. Na dosah máte Beskydy. Pobavíte sa pri bowlingu a biliarde, pre deti je tu vonkajšie ihrisko.

O ubytovaní

Horský hotel Kyčerka *** stojí vo valašskej obci Veľké Karlovice na úpätí Javorníkov a Vsetínských vrchov. Rozprestiera sa tak pred vami stovka kilometrov turistických i cyklistických trás. Ku Ski areáli Kyčerka to budete mať len 400 m.

Kde budete spať?

Všetky izby sú vybavené pohodlnými lôžkami a vlastnou kúpeľňou, niektoré majú aj balkón. Za príplatok sa ubytujte v izbách Štandard s manželskou posteľou, televíziou a balkónom či v rodinnom apartmáne s televíziou a plne vybavenou kuchynkou.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, nájdete tu ale aj typický valašský šenk. V šenku alebo v spoločenskej miestnosti je k dispozícii televízia.

Horský hotel Kyčerka ***

Pluskovec 788 , Velké Karlovice
Česká republika

+420 608 713 980

horskyhotelkycerka@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Tipy na výlet

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška