Užite si dovolenku plnú odpočinku, turistiky a dobrého jedla v Horskom hoteli Kyčerka vo Veľkých Karloviciach. Na dosah máte Beskydy. Pobavíte sa pri biliarde, pre deti je tu vonkajšie ihrisko.

O ubytovaní

Horský hotel Kyčerka *** stojí vo valašskej obci Veľké Karlovice na úpätí Javorníkov a Vsetínských vrchov. Rozprestiera sa tak pred vami stovka kilometrov turistických i cyklistických trás. Ku Ski areáli Kyčerka to budete mať len 400 m.

Kde budete spať?

Všetky izby sú vybavené pohodlnými lôžkami a vlastnou kúpeľňou, niektoré majú aj balkón. Za príplatok sa ubytujte v izbách Štandard s manželskou posteľou, televíziou a balkónom či v rodinnom apartmáne s televíziou a plne vybavenou kuchynkou.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, nájdete tu ale aj typický valašský šenk. V šenku alebo v spoločenskej miestnosti je k dispozícii televízia.

Horský hotel Kyčerka ***

Horský hotel Kyčerka ***

Pluskovec 788 , Velké Karlovice
Česká republika

+420 731171312

horskyhotelkycerka@gmail.com

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Aquapark
0,2 km
Zjazdovka
0,8 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška
Chodník Valaška