Romantická dovolenka na Slovensku

Objavte miesto, ktoré je na romantiku ako stvorené, miesto, kde sa konečne budete môcť venovať len sami sebe. Doprajte sebe a svojej drahej polovičke romantické chvíle v čarovných zákutiach Slovenska a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Romantickú dovolenku vo dvojici si každý predstavuje inak - prechádzky po tajuplných mestách či rozprávkových zámkoch, večere pri sviečkach, spoločné zdolávanie hôr, relax vo wellness centre. To všetky si so svojou polovičkou môžete dopriať aj na Slovensku. Stačí vyraziť na romantický pobyt vo dvojici a vychutnať si spoločné chvíle, ktoré vašej láske vrátia niekdajšiu vášeň.

Ako si vybrať romantický pobyt na Slovensku?

K romantickým chvíľam na dovolenke vo dvojici jednoznačne patrí aj vírivka alebo masáž. Vyberte sa preto na romantický wellness pobyt a zažite skutočný odpočinok napríklad v privátnom wellness alebo vo vírivke s občerstvením. Ak vás láka pobyt s trochou prepychu, kde sa o vás budú starať ako o celebrity, nechajte sa zlákať na luxusný pobyt na Slovensku. Uvidíte, že aj naše hotely a penzióny ponúkajú služby svetového formátu, ktoré sa bude páčiť vám i vašej láske.

Kam vyraziť na romantický pobyt na Slovensku?

Milovníkov historických miest so spleťou tajuplných uličiek a množstvom romantických kaviarní rozhodne zlákajú Trenčianske Teplice, kde si naviac môžete užívať aj kúpeľné procedúry. Za najfotogenickejšími miestami a romantickým hradom zamierte aj so svojou polovičkou do Bojníc so slávnou Zoo. Ak vás ale ďaleko viac než mestá lákajú majestátne hory, skvelé wellness služby a špičkové reštaurácie v netradičnom prostredí, zamierte do Tatier, kde sa to romantickými zákutiami hemží v lete i v zime.