Wellness pobyty na Slovensku

Oddych v náručí nádhernej slovenskej prírody doplnený chuťou halušiek je to pravé, ak túžite po relaxe s výhľadom na majestátne vrcholky Tatier alebo iné krásy, ktoré Slovensko ponúka. V rámci pobytu si užijete vírivku, saunu, masáže a ďalšie procedúry.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Wellness pobyt - to je masáž tisíckami bubliniek vo vírivke, vyhrievanie sa v saunách najrôznejších druhov a vôní, prechádzka zdraviu prospešným Knieppovým chodníkom a oddychovanie v tepidáriu. Ak si k tomu všetkému prajete aj výhľad na naše krásne hory alebo kúpeľné mestá, vyberte sa na pobyt s oddychom vo wellness na Slovensko. V mnohých našich hoteloch a penziónoch si naviac budete môcť dopriať i masáž alebo relaxačnú procedúru.

Kam za najlepším oddychom vo wellness na Slovensku?

Za dokonalým odpočinkom vo dvojici či s rodinou sa vyberte do jednoho z mnohých kúpeľných a termálnych miest na Slovensku. Svojimi výbornými hotelmi s wellness sú preslávené hlavne Piešťany a Trenčianske Teplice, kde sa nachádzajú aj slávne kúpele. Na svoje si ale prídete aj v Bojniciach s nádherným zámkom či v Podhájskej.

Spojte relaxáciu vo wellness s turistikou v prírode a zistíte, že je to ideálny spôsob trávenia dovolenky. Celodenné túry v Tatrách alebo v Javorníkoch vám ukážu až tie najskrytejšie zákutia našej prírody. Po namáhavom chodení si potom doprajte zaslúžené uvoľnenie svalov v saune alebo vo vírivke - v niektorých wellness centrá s výhľadom na štíty hôr.