Wellness pobyty na Slovensku

Oddych v náručí nádhernej slovenskej prírody doplnený chuťou halušiek je to pravé, ak túžite po relaxe s výhľadom na majestátne vrcholky Tatier alebo iné krásy, ktoré Slovensko ponúka. V rámci pobytu si užijete vírivku, saunu, masáže a ďalšie procedúry.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Wellness pobyt - to je masáž tisíckami bubliniek vo vírivke, vyhrievanie sa v saunách najrôznejších druhov a vôní, prechádzka zdraviu prospešným Knieppovým chodníkom a oddychovanie v tepidáriu. Ak si k tomu všetkému prajete aj výhľad na naše krásne hory alebo kúpeľné mestá, vyberte sa na pobyt s oddychom vo wellness na Slovensko. V mnohých našich hoteloch a penziónoch si naviac budete môcť dopriať i masáž alebo relaxačnú procedúru.

Kam za najlepším oddychom vo wellness na Slovensku?

Za dokonalým odpočinkom vo dvojici či s rodinou sa vyberte do jednoho z mnohých kúpeľných a termálnych miest na Slovensku. Svojimi výbornými hotelmi s wellness sú preslávené hlavne Piešťany a Trenčianske Teplice, kde sa nachádzajú aj slávne kúpele. Na svoje si ale prídete aj v Bojniciach s nádherným zámkom či v Podhájskej.

Spojte relaxáciu vo wellness s turistikou v prírode a zistíte, že je to ideálny spôsob trávenia dovolenky. Celodenné túry v Tatrách alebo v Javorníkoch vám ukážu až tie najskrytejšie zákutia našej prírody. Po namáhavom chodení si potom doprajte zaslúžené uvoľnenie svalov v saune alebo vo vírivke - v niektorých wellness centrá s výhľadom na štíty hôr.