Pobyty v kúpeľoch Bükfürdő

Pobyt plný odpočinku v Maďarsku. Keď niekto spomenie mesto Bük, obvykle sa každému vybavia slová ako kúpele či relaxačný pobyt. I mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide o krásne historické mesto pulzujúce životom a kultúrou. Nudit sa tu je nemožné.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Bük je menšie mestečko v Maďarsku ležiace blízko hraníc s Rakúskom. Aj napriek tomu, že mesto nie je nijak veľké, je veľmi preslávené, a to vďaka svojim krásnym termálnym kúpeľom Bükfürdo. Vydajte sa sem v dvojici či s celou rodinou a užite si poriadnu dávku relaxácie.

Bük nie sú len termálne kúpele Bükfürdo

Mestečko Bük toho ponúka veľa, jeho história siaha až do 13. storočia a nachádza sa tu mnoho krásnych pamiatok. Určite ale najprv musíme spomenúť termálne kúpele Bükfürdo, ktoré sú hlavným lákadlom. Ide o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, rozprestierajú sa na 14 hektároch a bazény majú spolu viac ako 5 200 m²! Celkom tu nájdete 32 bazénov - termálnych, relaxačných, plaveckých, detských. Vyberie si každý. Nechýba však ani bohatý Saunový svet či Medical wellness.

Na výlet sa vydajte na zámok rodu Felsőbüki Nagy, po Mariánskej ceste Via Maria, ktorá vedie krásnou prírodou, prípadne zamierte k miestnemu rybníku.

Chcete si v Büku užiť naozaj parádnu dovolenku? Vyberte si ubytovanie s vlastným wellness a užite si bazény, vírivku a sauny kedykoľvek sa vám zachce. Cestujete s celou rodinou? Tak sa pozrite na našu ponuku pobytov s dieťaťom zdarma.