Dovolenka v maďarských kúpeľoch

Túžite zažiť atmosféru pravých maďarských kúpeľov? V tom prípade neváhajte a vyberte sa do kúpeľov Bükfürdö, Hévíz, Sárvár, Mosonmagyaróvár, Hajdúszoboszló alebo Zalakaros.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Toto útulné ubytovanie sa mi veľmi páčilo. Apartmány vlastní veľmi milá rodina - poradili mi s parkovaním a tiež odporučili miesta, ktoré v Hévíze stojí za to navštíviť. V hoteli majú unikátne wellness, ale nesmiete zabudnúť navštíviť ani Termálne kúpele v Hévíze. Raňajky boli výborné, všetko vždy čerstvé a večere sa podávali v reštaurácii, ktorá je od ubytovania vzdialená pár metrov chôdze - čo sa po výdatnej večeri celkom hodí.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel Stácio je môj najobľúbenejší hotel z celej ponuky Travelkingu. Je to luxusný hotel s nádherným, obrovským wellness a pretože v hoteli často spia piloti, sú tu kvalitné postele a v izbách je absolútna tma. V Stáciu sa vždy úžasne vyspím. Cena je navyše vzhľadom ku kvalite veľmi priaznivá, takže je hotel dostupný pre každého. Rozhodne odporúčam.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Dovolenka v Maďarsko - to sú parádne aquaparky s toboganmi pre malých aj veľkých, znamenité pikantné jedlo, lahodné vína, ovocné pálenky, no hlavne prvotriedne wellness centrá, saunové svety a relax v termálnych kúpeľoch. Či už mierite do Maďarska za čímkoľvek, určite sa zastavte aj do termálov, ktoré sú u našich južných susedov obzvlášť vychýrené. Ktoré kúpele patria k tým najlepším v krajine?

Kam za najlepšími termálnymi kúpeľmi v Maďarsku?

Pri pobyte v Maďarsku si z pestrej ponuky kúpeľných hotelov nebudete vedieť vybrať, kam skôr. Ak chcete mať k termálnym bazénom len pár krokov od vašej izby, ubytujte sa v hoteli, ktorý je priamo prepojený s kúpeľmi. Veľmi dobrú službu vám urobí tiež ubytovanie s wellness, kde nechýbajú ani sauny, vírivky a ani bazény.

Ak túžite po skutočne nezabudnuteľnej dovolenke, ste na správnom mieste. V ponuke Travelkingu nechýbajú ani luxusné pobyty, na ktorých si okrem perfektného odpočinku užijete tiež prvotriedne služby. Zárukou kvality sú v Maďarsku obzvlášť hotely zo siete Danubius, ktoré sú vďaka svojej kvalite svetoznáme.

Pobyt v maďarských kúpeľoch nie je lákavý len v zime, ale aj v každom ročnom období. V lete sa do Maďarska môžete tešiť na šantenie vo vonkajších bazénoch, opaľovanie sa a adrenalínovú jazdu po dlhých toboganoch. Ak sa do Maďarska chystáte so svojou láskou za oddychom a užívaním si spoločných chvíľ, dajte prednosť romantickému pobytu v kúpeľoch.

Ktoré kúpeľné mestá sú skutočne nezabudnuteľné? Jednoznačne medzi ne patria napríklad kúpele v Sárvári či v Egri. Netradičným zážitkom je kúpanie sa priamo v termálnom jazere v Hévíze alebo do hlavného mesta Budapešti.