Dovolenka v maďarských kúpeľoch

Túžite zažiť atmosféru pravých maďarských kúpeľov? V tom prípade neváhajte a vyberte sa do kúpeľov Bükfürdö, Hévíz, Sárvár, Mosonmagyaróvár, Hajdúszoboszló alebo Zalakaros.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Dovolenka v Maďarsko - to sú parádne aquaparky s toboganmi pre malých aj veľkých, znamenité pikantné jedlo, lahodné vína, ovocné pálenky, no hlavne prvotriedne wellness centrá, saunové svety a relax v termálnych kúpeľoch. Či už mierite do Maďarska za čímkoľvek, určite sa zastavte aj do termálov, ktoré sú u našich južných susedov obzvlášť vychýrené. Ktoré kúpele patria k tým najlepším v krajine?

Kam za najlepšími termálnymi kúpeľmi v Maďarsku?

Pri pobyte v Maďarsku si z pestrej ponuky kúpeľných hotelov nebudete vedieť vybrať, kam skôr. Ak chcete mať k termálnym bazénom len pár krokov od vašej izby, ubytujte sa v hoteli, ktorý je priamo prepojený s kúpeľmi. Veľmi dobrú službu vám urobí tiež ubytovanie s wellness, kde nechýbajú ani sauny, vírivky a ani bazény.

Ak túžite po skutočne nezabudnuteľnej dovolenke, ste na správnom mieste. V ponuke Travelkingu nechýbajú ani luxusné pobyty, na ktorých si okrem perfektného odpočinku užijete tiež prvotriedne služby. Zárukou kvality sú v Maďarsku obzvlášť hotely zo siete Danubius, ktoré sú vďaka svojej kvalite svetoznáme.

Pobyt v maďarských kúpeľoch nie je lákavý len v zime, ale aj v každom ročnom období. V lete sa do Maďarska môžete tešiť na šantenie vo vonkajších bazénoch, opaľovanie sa a adrenalínovú jazdu po dlhých toboganoch. Ak sa do Maďarska chystáte so svojou láskou za oddychom a užívaním si spoločných chvíľ, dajte prednosť romantickému pobytu v kúpeľoch.

Ktoré kúpeľné mestá sú skutočne nezabudnuteľné? Jednoznačne medzi ne patria napríklad kúpele v Sárvári či v Egri. Netradičným zážitkom je kúpanie sa priamo v termálnom jazere v Hévíze alebo do hlavného mesta Budapešti.