Dovolenka v maďarských kúpeľoch

Túžite zažiť atmosféru pravých maďarských kúpeľov? V tom prípade neváhajte a vyberte sa do kúpeľov Bükfürdö, Hévíz, Sárvár, Mosonmagyaróvár, Hajdúszoboszló alebo Zalakaros.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Dovolenka v Maďarsko - to sú parádne aquaparky s toboganmi pre malých aj veľkých, znamenité pikantné jedlo, lahodné vína, ovocné pálenky, no hlavne prvotriedne wellness centrá, saunové svety a relax v termálnych kúpeľoch. Či už mierite do Maďarska za čímkoľvek, určite sa zastavte aj do termálov, ktoré sú u našich južných susedov obzvlášť vychýrené. Ktoré kúpele patria k tým najlepším v krajine?

Kam za najlepšími termálnymi kúpeľmi v Maďarsku?

Pri pobyte v Maďarsku si z pestrej ponuky kúpeľných hotelov nebudete vedieť vybrať, kam skôr. Ak chcete mať k termálnym bazénom len pár krokov od vašej izby, ubytujte sa v hoteli, ktorý je priamo prepojený s kúpeľmi. Veľmi dobrú službu vám urobí tiež ubytovanie s wellness, kde nechýbajú ani sauny, vírivky a ani bazény.

Ak túžite po skutočne nezabudnuteľnej dovolenke, ste na správnom mieste. V ponuke Travelkingu nechýbajú ani luxusné pobyty, na ktorých si okrem perfektného odpočinku užijete tiež prvotriedne služby. Zárukou kvality sú v Maďarsku obzvlášť hotely zo siete Danubius, ktoré sú vďaka svojej kvalite svetoznáme.

Pobyt v maďarských kúpeľoch nie je lákavý len v zime, ale aj v každom ročnom období. V lete sa do Maďarska môžete tešiť na šantenie vo vonkajších bazénoch, opaľovanie sa a adrenalínovú jazdu po dlhých toboganoch. Ak sa do Maďarska chystáte so svojou láskou za oddychom a užívaním si spoločných chvíľ, dajte prednosť romantickému pobytu v kúpeľoch.

Ktoré kúpeľné mestá sú skutočne nezabudnuteľné? Jednoznačne medzi ne patria napríklad kúpele v Sárvári či v Egri. Netradičným zážitkom je kúpanie sa priamo v termálnom jazere v Hévíze alebo do hlavného mesta Budapešti.