Maďarsko - hotely prepojené s kúpeľmi

Maďarsko si najlepšie užijete v hoteli, ktorý je priamo prepojený s kúpeľmi, takže sa kedykoľvek počas dňa môžete vrátiť späť na izbu, do reštaurácie a potom sa opäť oddávať oddychu v termálnej kúpeľnej vode.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Maďarsko je európskym kráľovstvom relaxu. Množstvo termálnych kúpeľov v tejto neďalekej krajine je až neuveriteľné. Nech už sa vydáte za ozdravnou vodou kamkoľvek, môžete sa spoľahnúť na prvotriedny servis a vysokú kvalitu služieb. Pokiaľ si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi, užijete si bezstarostný pobyt s wellness na dosah ruky.

Najpohodovejší pobyt si užijete v hoteloch prepojených s kúpeľmi

Maďarsko ukrýva nespočetné množstvo kúpeľných mestečiek s termálnymi prameňmi, a tak máte naozaj z čoho vyberať. Dokonalý odpočinok v kombinácii s objavovaním pamiatok vás čaká priamo v Budapešti. Hlavná maďarská metropola vám ponúkne hneď niekoľko kúpeľných centier, v ktorých sa vykúpete v bazénoch s termálnou vodou za každého počasia. Vyskúšajte napríklad preslávené kúpele Széchenyi alebo Gellért.

Medzi obľúbené Maďarské kúpele patria Hévíz s veľkým termálnym jazerom a priľahlými kúpeľmi, kde vás čakajú aj vírivky, sauny a masáže. Ako v rozprávke si budete pripadať v kúpeľných Sárvár, ktoré sa chvália celkovou rozlohou 55 tisíc m². Väčšina maďarských kúpeľov ponúka aj množstvo atrakcií pre deti, ako sú tobogany, šmykľavky alebo ihrisko.

Pokiaľ si chcete relax užiť naozaj naplno, vyberte z našej ponuky hotelov prepojených s kúpeľmi. Získate tak možnosť si kedykoľvek počas dňa odskočiť z kúpeľov na izbu a naopak, napríklad len v papučiach a župane. Wellness zónu budete mať na dosah ruky a za rozmaznávaním sa môžete vydať, kedykoľvek dostanete chuť.