Dovolenka v slovenských kúpeľoch

Liečivé benefity termálnych kúpeľov si naplno užijete vďaka pobytom v Podhájskej, Piešťanoch, Bojniciach, Veľkom Mederi a ďalších lokalitách Slovenska. Za skvelé ceny sa tešte na skvelý servis a super zážitky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Slovensko - to nie sú len majestátne hory, do neba siahajúce vyhliadky a znamenitá kuchyňa. Navštíviť u nás môžete aj množstvo parádnych kúpeľov a termálnych kúpalísk stojacich na prameňoch s liečivou vodou. Podľahnite krásnej architektúre kúpeľných miest a nechajte sa zlákať na pobyt na Slovensku plný ozdravných procedúr.

Ako si vybrať tú najlepšiu dovolenku v slovenských kúpeľoch?

Pobyt v kúpeľoch sa jednoznačne spája s prvotriednymi službami, blahodarnými procedúrami a skvelou stravou. Ak si k tomu všetkému želáte ešte niečo naviac, vyberte si dovolenku z kategórie luxusných pobytov a nechajte sa rozmaznávať ako filmová hviezda. Pobyt so svojou polovičkou si zas nechajte spríjemniť procedúrami len pre vás dvoch a doprajte si romantický pobyt v slovenských kúpeľoch.

Pokiaľ patríte medzi rekreantov, ktorí si už užívajú bezstarostný dôchodok, určite oceníte pohodlné ubytovanie blízko kúpeľov, stravu spĺňajúcu aj špecifické požiadavky a liečebné procedúry. To všetko zabezpečia kúpeľné pobyty pre seniorov, ktoré si rozhodne užijete.

Kam na najlepší pobyt v kúpeľoch na Slovensku?

Kúpeľné pobyty pre dvoch si užijete na množstve miest preslávenými termálmi na Slovensku. Prechádzky kúpeľným mestom aj oddych v netradičných tureckých kúpeľoch Hammam vás čaká v Trenčianskych Tepliciach. Tie najmodernejšie priestory aj procedúry si zase užijete v Nimnici. Milovníci výletov na krásne miesta by nemali obísť Dudince či Piešťany, známe pre svoje architektonické aj prírodné pamiatky. A kam za oddychom vo vonkajších bazénoch? Jednoznačne do Podhájskej, ktoré sa pýšia termálnou vodou prirovnávanou k vode z Mŕtveho mora.