Ubytujte sa v pokojnom Hoteli Na Skalkách *** v CHKO Beskydy, rekreačná časť Nového Jičína je ideálna pre váš oddych aj zábavu s deťmi. V rámci pobytu si pochutnáte na polpenzii a získate vstup do krytého bazéna a zľavu na vstup do zámockého múzea. Neďaleko je tiež niekoľko skiareálov.

Štramberk Tip na výlet

Rozprávkové mestečko v krásnej prírode Lašskej brány Beskýd vás očarí na prvý pohľad. Nad uličkami s drevenými domčekmi sa týčia pozostatky hradu s valcovou vežou Trúbou, z ktorej budete mať výhľad do šíreho okolia Štramberku nazývaného aj vďaka jeho malebnosti Moravským Betlehemom. Na námestí navštívte múzeum s viacerými ako 450 bábkami aj expozíciu figurín významných osobností mesta. Jednou z nich je napríklad uznávaný maliar praveku Zdeněk Burian, ktorého tvorbu vystavuje ďalšie múzeum.

Čo by vám tiež nemalo ujsť:

  • Mestský pivovar, kde sa varí domáce kvasnicové pivo Trubač
  • minizoo Aqua Terra.

Až sa posilníte voňavým perníkovým Štramberským uchom, vydajte sa po Lašskom náučnom chodníku na Bílu horu, do starého vápencového lomu s botanickou záhradou alebo na vrch Kotouč s jaskyňou Šipka, ktorá Štramberk preslávila archeologickými objavmi.

Viac informácií

Hotel obklopený záhradou pre celú rodinu

Hotel Na Skalkách *** leží v CHKO Beskydy 15 minút od Nového Jičína. Izby sú zariadené starožitným nábytkom, TV a vlastnou kúpeľňou. Do izieb je možné umiestniť prístelku pre deti. Vziať so sebou môžete aj svojich domácich miláčikov, hotel nevyžaduje príplatok, dovolenku si tak užije celá rodina pohromade.

Súčasťou areálu je reštaurácia zameraná na tradičnú českú kuchyňu. Jedlá sa pripravujú z kvalitných surovín, ako je domáca masť, olivový olej či maslo.

Hotel Na Skalkách stojí uprostred veľkej záhrady, kde hostia môžu využívať gril, multifunkčné tenisové a volejbalové ihrisko alebo minigolf. Pre najmenších návštevníkov je tu detské ihrisko.


Milovníkov zimných športov poteší, že Lyžiarsky areál Svinec je od ubytovania vzdialený len 5 km. Neďaleko je aj Lyžiarsky areál Červený kámen.

Hotel na Skalkách ***

Skalky 932/50, Nový Jičín
Česká republika

+420 773 626 408

hotelnaskalkach@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň