Kedy ste si naposledy poriadne oddýchli? V rekreačných chalupách Liptov budete mať všetko vrátane vybavenej kuchynky a miestnosti s kozubom. Do aquaparku je to len 2,5 km a všade okolo idylická príroda predhoria Nízkych Tatier.

Aquapark Tatralandia Tip na výlet

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Viac informácií

Ubytujte sa v krásnom liptovskom regióne

Rekreačné chalupy Liptov sa nachádzajú v pokojnom prostredí obce Liptovský Trnovec v predhorí Nízkych Tatier len 2,5 km od obľúbeného Aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie je zabezpečené v dvoch štýlových drevených chalupách a jednej apartmánovej chalupe. Apartmány sú ideálne pre páry a dvojice. Samostatná chalupa je potom vynikajúcou voľbou pre rodiny alebo skupiny, ktoré ocenia súkromie. Ak tvoríte veľkú partiu, je možné dokúpiť plnú kapacitu chalupy 12 osôb.

Nič vám nebude chýbať

Okrem spální s kúpeľňami na ubytovacom zariadení nájdete spoločenskú miestnosť s TV a kozubom alebo terasou a plne vybavenú kuchynku, kde si pohodlne pripravíte chutné raňajky, obed alebo večeru.

Najbližší obchod s potravinami sa nachádza len 50 m od areálu, o kúsok ďalej sa môžete zastaviť v cukrárni a 500 m od chalúp vás poteší reštaurácia a pizzéria.

Rekreačné chalupy Liptov

Liptovský Trnovec 332, Liptovský Trnovec
Slovenská republika

+421 905 712 068

info@chalupyliptov.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,8 km
Zastávka
90 m
Aquapark
3 km
Zjazdovka
14 km