Kedy ste si naposledy poriadne oddýchli? V rekreačných chalupách Liptov budete mať všetko vrátane vybavenej kuchynky a miestnosti s kozubom. Do aquaparku je to len 2,5 km a všade okolo idylická príroda predhoria Nízkych Tatier.

Aquapark Tatralandia Tip na výlet

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Ubytujte sa v krásnom liptovskom regióne

Rekreačné chalupy Liptov sa nachádzajú v pokojnom prostredí obce Liptovský Trnovec v predhorí Nízkych Tatier len 2,5 km od obľúbeného Aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie je zabezpečené v dvoch štýlových drevených chalupách a jednej apartmánovej chalupe. Apartmány sú ideálne pre páry a dvojice. Samostatná chalupa je potom vynikajúcou voľbou pre rodiny alebo skupiny, ktoré ocenia súkromie. Ak tvoríte veľkú partiu, je možné dokúpiť plnú kapacitu chalupy 12 osôb.

Nič vám nebude chýbať

Okrem spální s kúpeľňami na ubytovacom zariadení nájdete spoločenskú miestnosť s TV a kozubom alebo terasou a plne vybavenú kuchynku, kde si pohodlne pripravíte chutné raňajky, obed alebo večeru.

Najbližší obchod s potravinami sa nachádza len 50 m od areálu, o kúsok ďalej sa môžete zastaviť v cukrárni a 500 m od chalúp vás poteší reštaurácia a pizzéria.

Rekreačné chalupy Liptov

Liptovský Trnovec 332, Liptovský Trnovec
Slovenská republika

+421 905 712 068

info@chalupyliptov.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
0,8 km
Zastávka
90 m
Aquapark
3 km
Zjazdovka
14 km

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Liptovská Mara

Najväčšia priehrada na Slovensku je obľúbeným cieľom turistov - v lete ponúka osvieženie a veľa vzrušujúcej zábavy ako flyboardy, wakesurfing a ďalšie. Ak ste však skôr na bezpečnejšiu klasiku, máme pre vás dobrú správu - na lodičkách a šlapadlách sa tu prejdete samozrejme tiež. Alebo sa nechajte zviesť vyhliadkovou plachetnicou. Liptovská Mara navyše bujnie aj festivalovým životom - v letnej sezóne sa tu koná La Mara Beat - festival elektronickej a tanečnej hudby. V zime si v priehrade síce moc nezaplávate, ale môžete navštíviť niektoré z priľahlých pamiatok alebo sa len vydajte na prechádzku a vychutnajte si pokojné ľadové kráľovstvo v celej jeho kráse.

Stanišovská jaskyňa

Zažite skutočnú atmosféru jaskynného podzemia. Žiadne umelé osvetlenie, len záblesky z vašej čelovky a excelentná atmosféra jaskynného komplexu. Stanišovskú jaskyňu nájdete v severnej časti Jánskej doliny v nadmorskej výške 766 m n. m. Táto lokalita spolu s Veľkou Stanišovskou jaskyňou patrí k najznámejším historickým lokalitám Jánskej doliny.