Vydajte sa za krásami Moravského krasu a ubytujte sa pohodlne v nových Apartmánoch Broušek, kde budete mať k dispozícii aj vybavenú kuchynku a posedenie na terase. V cene je vstup do Sloupsko-šošůvských jaskýň vzdialených asi 10 minút chôdze, ale aj ďalšie krasové útvary čakajú na objavenie.

Moderné ubytovanie blízko jaskýň

Apartmány Broušek ponúkajú moderné a pokojné ubytovanie v severnej časti Moravského krasu len 10 minút od vstupu do Sloupsko-šošůvských jaskýň.

Budova zahŕňa celkom tri apartmány - jeden dvojlôžkový s možnosťou prístelky na prízemí a dva štvorlôžkové v podkroví. Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, varnou doskou a chladničkou, LED TV, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC a vonkajším posedením.

Okrem vlastného varenia môžete využiť stravovanie v neďalekom Hoteli Broušek.

Výlety do prírody Moravského krasu

Prebúdzať sa budete s výhľadom do prírody, kde vás už čakajú turistické chodníky, cyklistické trasy a upravené cesty pre in-line korčuľovanie. Hlavným lákadlom sú ale samozrejme jaskyne Moravského krasu.

Sloupsko-šošůvské jaskyne sú najväčší sprístupnený jaskynný komplex v Českej republike, rozkladajú sa v dvoch poschodiach a zahŕňajú množstvo dómov, chodieb a podzemných priepastí. Jaskyne sú typické farebnou kvapľovou výzdobou a niektoré ich priestory sa kvôli skvelej akustike používajú aj na usporadúvanie koncertov.

Tipy na výlet

Moravský kras

Ak máte radi krásnu prírodu, jaskyne a veľa ďalších atrakcií, chránená krajinná oblasť Moravský kras je to pravé miesto pre vás. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak v strednej Európe. Ďalší unikát nájdete hneď vedľa, a tým sú Punkevné jaskyne, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskýň sa môžete aj plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

Šiklův Mlýn

Neďaleko obce Zvole pri Bystřici nad Pernštejnom sa nachádza Westernové mestečko Šiklův Mlýn - najväčší prírodný zábavný areál v Českej republike. V areáli na vás čaká celodenný program vo westernovom mestečku, relax v aquaparku, zvieratká v zooparku a množstvo ďalších zážitkov na pripravených atrakciách. Pravidelne sa tu koná veľká westernová show, kde uvidíte ukážky jazdy na koni, mnoho kaskadérskych a pyrotechnických efektov a ďalších scénok z pravého westernu.

Petrov

Katedrála sv. Petra a Pavla je jednou z najvýraznejších a najzaujímavejších budov Brna. Je dobre viditeľná zo všetkých svetových strán a jej vonkajšia podoba aj vnútorná výzdoba s dychberúcimi vitrážami ju radia k najkrajším cirkevným pamiatkam v Čechách. V katedrále prebiehajú nielen bohoslužby, ale aj rôzne koncerty a iné kultúrne podujatia, prístupná je verejnosti celoročne.

Apartmány Broušek

Sloup 248, Sloup
Česká republika

602 587 734

posta@apartmanybrousek.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané