Príďte do Beskýd za oddychom. V Hoteli Odra čaká okrem iného bazén, sauna aj wellness, kde sa tešte na parafínový thermo obklad, inhaláciu Vincentky a ďalšie procedúry. V cene máte tiež plnú penziu - bufetové raňajky, obed formou menu a večere formou bohatého rautu. Vyberte si variantu pre dve osoby, alebo choďte na pobyt s celou rodinou a vyberte ubytovanie pre 4 osoby v rodinnej izbe.

Ubytovanie pre dvoch alebo celú rodinu v Beskydách

Hotel Odra *** sa nachádza v centre Beskýd v blízkosti turistických cieľov, ako je Lysá hora alebo Pustevny. Ponúka ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách. Izby sú okrem iného vybavené vlastným sociálnym zariadením a televízorom. K dispozícii sú tiež rodinné izby zložené z dvoch dvojlôžkových izieb a spoločnej kúpeľne.

Ďalej by ste tu našli bar a reštauráciu s terasou, kde sa podávajú raňajky formou bufetu, obedy aj večere v závislosti od zvoleného typu stravovania. Hotel má aj fitness centrum a priestor, kde si môžete zahrať biliard alebo stolný tenis. Pre deti je denne od 8:00 do 20:00 hodín zadarmo prístupný detský kútik.

Wellness a najrôznejšie procedúry

Objekt plní súčasne funkciu kúpeľného a zdravotníckeho centra. V cene balíka tak nájdete vstup do bazéna, sauny, wellness Odra Paradise s niekoľkými parnými kúpeľmi a tešiť sa môžete aj na procedúry.

V hoteli pracuje lekársky personál a ponúkané procedúry sa zameriavajú na zlepšenie funkcie pohybového, obehového, zažívacieho, nervového a dýchacieho systému. Užijete si napríklad perličkový soľný kúpeľ, vírivý kúpeľ, inhaláciu Vincentkou alebo parafínový obklad.

Tipy na výlet

Lysá hora

Už len výhľad z Lysej hory na ostatné vrcholky a krásnu prírodu Beskýd stojí za výstup na jej vrchol. Prejsť sa môžete niekoľkými prírodnými rezerváciami a navštíviť množstvo zaujímavých miest ako Malenovický kotol, Vodopády Satin alebo Koryto rieky Ostravice. Dominantou Lysej hory je už od roku 1980 telekomunikačný vysielač vysoký 78 metrov.

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.

Hukvaldy

Nielen milovníkom histórie odporúčame návštevu hradu Hukvaldy, ktorý bol založený v 13. storočí a je už po mnoho desaťročí obľúbeným turistickým cieľom výletníkov všetkých vekových kategórií. Celá obec Hukvaldy aj hrad sú späté so životom hudobného skladateľa Leoša Janáčka, nájsť tu môžete dom, v ktorom býval, alebo napríklad aj pamätník Líšky Bystroušky Leoša Janáčka.

Hotel Odra ***

Ostravice 0327, Ostravice
Česká republika

+420 558 682 287

rezervace@hotel-odra.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,72/5
Celkom 25 hodnotení