Užite si pobyt v prírode Žďárskych vrchov kúsok od Nového Mesta na Morave. Nudiť sa nebudete. K pobytu získate vstup do wellness so saunou a vírivkou. Deťom sa určite bude páčiť, že penzión stojí vedľa lanového parku.

Pobyt v CHKO so vstupom do wellness

Penzión Sykovec sa nachádza v pokojnej krajine Žďárskych vrchov, len 5 km od Nového Mesta na Morave. Ubytovaní budete v štandardných izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, TV a WiFi pripojením. Hlavná budova penziónu má kapacitu až 70 lôžok.

Ak vás do pokojného rozpoloženia nedostane okolitá príroda, rozhodne sa o to postará pobyt vo wellness. Užijete si kúpeľ vo vírivke aj horúcu zdraviu prospešnú saunu.

Tipy na výlet

Bežkarská mekka na Vysočině

O okolí Nového Města na Moravě sa často hovorí ako o najkrajšom kúte Vysočiny. V zime oblasť vyhľadávajú hlavne lyžiari a bežkári, ktorý ju navštevujú kvôli bohatej nádielke snehu a nevídaným bežeckých stopách. Každý rok sa naviac v okolí Nového Města na Moravě konajú pretekly svetového poháru v behu na lyžiach a v biatlone. Ich štart i cieľ je v lyžiarskom areáli Vysočina Arena.

Ski areál Jimramov

SKI Areál Jimramov poskytuje výborné lyžiarske prostredie, ako pre náročných lyžiarov, tak aj pre úplných začiatočníkov. Svojou rozľahlosťou, členitosťou a množstvom využitia trás pre zjazd je úplne ojedinelý na Vysočine. Na vysokej úrovni je tu udržiavaný snowpark, 800 m dlhá skicrossová trať Kanada a veľmi oceňovaná je aj možnosť freestylového lyžovania vo voľnom teréne. Nájdete tu aj detský vlek a dokonca aj pokrytie wifi pripojením.

Ski Harusák

Ski Harusák pri Novom Meste na Morave leží v chránenej krajinnej oblasti Žďárské vrchy. Užijete si tu pohodlnú sedačkovú lanovku aj skvelú zjazdovku vhodnú pre všetky vekové kategórie. Pre deti je v ponuke aj lyžiarska škola. Prevádzkovatelia zasnežujú a udržujú svah po celú zimnú sezónu, môžete si tak byť istí kvalitným zážitkom. Vďaka osvetleniu si môžete užiť aj večerné lyžovanie. Cenník je veľmi priaznivý, hodina lyžovania vás vyjde na 130 Kč (4 hodiny zakúpite za 320 Kč), deti do 12 rokov na iba 100 Kč (260 Kč na 4 hodiny).

Penzion Sykovec

Tři Studně 38, Tři Studně
Česká republika

608 77 87 87

recepce@sykovec.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/deň
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,08/5
Celkom 12 hodnotení