Vychutnajte si rodinnú dovolenku plnú odpočinku uprostred nádhernej prírody Bielych Karpát - v krajine žítkovských bohýň. V Hoteli Kopanice **** sa môžete tešiť na neobmedzené využívanie wellness (vírivka, bazén, sauna) a lahodnú polpenziu.

O ubytovaní

Ak hľadáte pokojnú a ničím nerušenú dovolenku, Hotel Kopanice **** je tou správnou voľbou. Nachádza sa uprostred chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát, kde načerpáte novú energiu.

V kraji bielokarpatských lesov a horských planín dodnes žije silná tradícia ľudovej mágie. Najmä osada, dnes obec Žítková, je preslávená miestnymi ženami, ktorým sa hovorilo bohyne. Prezrite si dom, kde žila posledná z nich - Irma Gabrhelová. Týmto miestom sa inšpirovalo aj niekoľko spisovateľov. Napríklad Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyne či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarovanie.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách s krásnym výhľadom do okolia. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu a je plne vybavená (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na čom si pochutnáte?

Na lokálnu aj klasickú kuchyňu sa môžete tešiť v hotelovej reštaurácii Vyhlídka. Tradičné i netradičné drinky potom nájdete v Lobby bare.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness, ktoré je vám neobmedzene k dispozícii, si iste vychutnáte relaxačný bazén (30 °C), uvoľnenie vo vírivke (37 °C) alebo prehriatie v saune. So zľavou je tiež možné dopriať si aj jednu z mnohých ponúkaných masáží. Do wellness zóny sa dostanete suchou nohou - z izby rovno v hotelovom župane.

Cestujete s deťmi?

Priamo v reštaurácii sa zabavia aj vaše ratolesti vďaka detskému kútiku.

Hotel Kopanice ****

Žítková 160, Žítková
Česká republika

+420 724 942 130

recepce@hotelkopanice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácich maznáčikov
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
12 km