Vydajte sa do Hotela Baťov *** v Otrokoviciach neďaleko známeho Baťovho kanála a užite si "všetcy krásy" Slovácka. Na dosah máte Zlín, Kroměříž i Luhačovice. Okrem výbornej polpenzie sa už môžete tešiť na exotické aj domáce zvieratá do ZOO Lešná Zlín.

Baťov kanál Tip na výlet

Baťov kanál, hovorovo Baťák alebo Prieplav Otrokovice-Rohatec, je historická vodná cesta vybudovaná v rokoch 1934 -1938 s dĺžkou 52 km, ktorá spájala Otrokovice s Rohatcom. V súčasnosti je na kanále 13 plavebných komôr a umožnená turistická vodná doprava medzi Otrokovicami a Petrovom, prípadne Skalicou na Slovensku. Turisti môžu využívať 8 prístavov a 16 prístavíšť.

Od mája do septembra sa môžete vydať na skupinovú rekreačnú plavbu doplnenú o poznávacie a gastronomické programy. Celá vodná cesta je prístupná aj pre tých, ktorí vlastnia čln, prípadne si môžete loď požičať. Plavbu možno spojiť s cykloturistikou vďaka cykloceste, ktorá je dlhá viac ako 80 km a ďalej na ňu nadväzujú chodníky a trasy v okolí, vrátane Moravských vinárskych chodníkov.

Viac informácií

Komfortný 3* Hotel Baťov vybudovaný firmou Baťa

V pokojnej a príjemnej mestskej štvrti v Otrokoviciach nájdete Hotel Baťov ***, ktorý bol postavený už v roku 1936 a to firmou Baťa. Celý objekt je pohodlný, priestranný a ako stvorený na jarnú, letnú a zimnú rekreáciu i náročných klientov.

Vkusné a komfortné izby sú vo svetlých farbách. Aj keď budete v izbách typu štandard, vybavenie je nadštandardné. Samozrejme nechýba TV, internet a sociálne zariadenie zodpovedajúce úrovni 3* so sprchou alebo vaňou a fénom. Niektoré izby majú tiež vonkajšiu terasu.

Tešte sa na bohaté raňajky formou švédskeho stolu (možnosť raňajkového balíčka) a servírované večere s dvoma chodmi, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii Flora alebo Moravská pivnica. Pre maškrtné jazýčky je k dispozícii cukráreň.

Hotel Baťov ***

Tylova 727, Otrokovice
Česká republika

+420 577 650 111

recepce@spolecenskydum.cz

Check in
14:00 - 18:30
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc (iba malé plemená)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2,8 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
30 km