Doprajte si trochu luxusu v krásnom Pytloun Boutique Hoteli Prague **** priamo na Václavskom námestí s nádherným výhľadom. Ochotný personál vás najskôr uvíta welcome drinkom a potom vám na každý deň poskytne celodenný lístok na pražskej MHD. V hotelovom lobby sa naraňajkujete formou bufetu a po zvyšok dňa si tu môžete dopriať skvelé tapas.

O ubytovaní

Luxusný Pytloun Boutique Hotel Prague **** sa nachádza priamo na Václavskom námestí. Od stanice MHD je vzdialený iba 100 metrov, od hlavnej vlakovej stanice len 10 minút chôdze. Prechádzka k orloju na Staromestskom námestí vám z hotela zaberie približne 10 minút chôdze, na Karlov most zase 15 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z luxusných izieb typu Superior. Všetky izby sú vybavené individuálne ovládanou klimatizáciou, satelitnou TV, kávovarom Nespresso, minibarom, trezorom, bezplatným príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, žehličkou, žehliacou doskou a individuálne nastaviteľným farebným LED osvetlením. Vo vlastnej kúpeľni hostia nájdu toaletu, vaňu s funkciou vírivky, toaletné potreby, osobnú váhu a fén. Niektoré izby navyše zahŕňajú terasu alebo balkón, ale zo všetkých izieb sa vám naskytne nádherný výhľad na Václavské námestie.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovom lobby si vychutnáte raňajky formou bufetu i skvelé tapas po zvyšok dňa.

Niečo naviac

Ak bude mať hotel kapacitu, je možnosť sa bez príplatku ubytovať v lepšej izbe.

Pytloun Boutique Hotel Prague ****

Pytloun Boutique Hotel Prague ****

Václavské náměstí 779/16 , Praha 1
Česká republika

+420 608 022 882

reservations.boutique.prague@pytloun-hotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Platené parkovanie v okolí

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zástavka
100 m
Aquapark
8 km