Nechajte sa rozmaznávať vo wellness Hoteli Villa Dino *** a doprajte si výdatný odpočinok blízko centra vychýreného kúpeľného mesta. Tešte sa na chutnú polpenziu, welcome drink a až 5 procedúr v rámci balíčka. Tešiť sa môžete na rôzne kúpele, zábaly i masáž.

O ubytovaní

Kde inde si odpočiniete lepšie ako v kúpeľoch? Ak potrebujete načerpať nové sily, vyrazte do Hotela Villa Dino *** v Mariánskych Lázňach, kde sa o vás perfektne postarajú. Hotel má tiež skvelú polohu, nájdete ho priamo v centre mesta. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 1,9 km, v blízkom okolí sa tiež nachádza mnoho známych liečivých prameňov, napríklad Rudolfov prameň (1,2 km). Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (2 km) či Obůrky Hvozd (2,9 km). Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (9,5 km) či do Slavkovského lesa (22,2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú novo zrekonštruované. Disponujú vlastným menším TV, pohodlným posedením a kúpeľňou s WC, sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Na dobrotách si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, kde varia tradičné českej pokrmy. Práve tu sa tiež servíruje polpenzia.

Kde budete relaxovať?

Novú energiu načerpáte v hotelovom wellness centre, kde sa o vás postarajú profesionáli. Perfektnú relaxáciu vám tak zaistí napríklad klasická masáž, parafínový či konopný zábal a morský alebo uhličitý kúpeľ.

Hotel Villa Dino ***

Chebská 244 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 602 430 418

info@villa-dino.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč - 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
100 m
Zjazdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart