Pavlov Spa Hotel leží v centre Karlových Varov priamo naproti Sadovej kolonády a Dvořákových sadov. Užijete si tu komfortné ubytovanie, chutnú stravu vo forme rozšírenej plnej penzie (raňajky, obedy a večere), ale aj parádnu relaxáciu. V cene balíčka je vstupenka do Alžbětiných kúpeľov, neobmedzené využitie hotelovej sauny a tiež parádne procedúry - čiastočná masáž a perličkový kúpeľ.

O ubytovaní

Hotel Spa Pavlov sa nachádza v centre kúpeľného mesta Karlove Vary pri brehu rieky Teplá. Priamo oproti hotela sa rozprestierajú Dvořákove sady a tiež Sadová kolonáda. Behom pár minút dôjdete k vyhliadke Tři kříže, ale aj k ďalším kolonádám a pamiatkam Karlových Varov. Alžbětiny kúpele s bazénmi sú vzdialené 600 m.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 34 izieb. Tie sú komfortne vybavené a ponúkajú pohodlné lôžko, posedenie, minibar, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii sa tešte na raňajky a večere formou bufetu aj na ľahký obed zložený z polievky, šalátu a dezertu. Počas dňa môžete posedieť aj v Lobby bare a ochutnať výbornú kávu s koláčom, miešané alko aj nealko nápoje alebo si dopriať malú desiatu. Súčasťou je tiež letná terasa s krásnym výhľadom do okolitej zelene.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo fínskej saune, alebo pri jednej z množstva procedúr. Zameriavajú sa tu na vodoliečebné procedúry, elektroliečbu, zábaly, plynové injekcie a rôzne masáže.

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

reservation@hotelpavlovkv.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,1 km

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Alžbětiny kúpele
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky