Relaxačný pobyt v modernom hoteli Tornacos *** vás čaká v kúpeľoch Hegykő na severe Maďarska. Súčasťou balíčka je bohatá polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a fitness centra a jeden či dva dni v termálnych kúpeľoch. Teraz aj vstup do soľnej miestnosti a privátna aróma kúpeľ

Luxusné ubytovanie pri kúpeľoch Hegykő

Moderné, štýlové a luxusné - to je ubytovanie v hoteli Tornacos *** na severe Maďarska v krásnej lokalite pri Národnom parku Fertö, Neziderského jazera (UNESCO) a kúpeľov Hegykő. Okolie hotela je ideálne na prechádzky v krásnej prírode aj pre dovolenku s deťmi.

Izby TULIP sú pohodlne a originálne zariadené, žiadna izba nevyzerá rovnako. V každom však nájdete televíziu, trezor, klimatizáciu a WiFi pripojenie. V kúpeľni je potom sprcha a fén.

Izby LILY sú renovované moderné izby s televíziou, trezorom, klimatizáciou, WiFi pripojením a chladničkou. Vo vlastnej kúpeľni je sprcha aj fén.

V hoteli sa tiež nachádza krásne átrium, terasa a vyhlásená reštaurácia s domácou, medzinárodnou i maďarskou kuchyňou.

Oddýchnite si v hotelovom wellness

Pýchou hotela je wellness so zážitkovým bazénom s tryskami a hydromasážou, fínskou saunou, parnou saunou s aromaterapiou a relaxačnou miestnosťou s čajovým barom, ktorý podporí regeneračné účinky wellness procedúr. Ďalej je k dispozícii fitness centrum, kam máte počas pobytu neobmedzený vstup.

Tipy na výlet

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.

Hotel Tornacos ***

Kossuth Lajos utca 74., Hegykő
Maďarsko

+36 995 40 200

TORNACOS@TORNACOS.HU

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,86/5
Celkom 299 hodnotení