Že ste o maďarskom kúpeľnom meste Zalakaros ešte nepočuli? Chyba! Ide síce o najmenšie mesto Maďarska, ale o to krajšie a útulnejší kúpele tu nájdete. Užite si pobyt v Boni Családi Wellness Hoteli *** s neobmedzeným wellness, bazénom, množstvom rôznorodých športových i spoločenských aktivít a terasou s grilom, a pri tom nasávajte liečivú, pohodovú atmosféru kúpeľov.

O ubytovaní

Boni Családi Wellness Hotel *** v maďarskom Zalakarose sa nachádza priamo v centre tohto kúpeľného mestečka, len 350 m od termálnych kúpeľov, napriek tomu stále v obklopení miestnych reštaurácií, atrakcií, zelene a pokoja. Ak vás láka spoznávať okolie aj inak, než tu len relaxovať v liečivej vode, vydajte sa na kopec Zala, k Malému Balatonu alebo do niektorého z múzeí.

Kde budete spať?

Vo všetkých izbách sa dočkáte LCD TV, minibaru, trezoru, chladničky, pracovného stola, vlastnej kúpeľne so sprchou alebo vaňou a veľkého balkóna alebo terasy, odkiaľ budete mať krásny výhľad na hotelový bazén či záhradu. Je tu tiež možné umiestniť prístelku a niektoré z izieb sú klimatizované.

Na čom si pochutnáte?

Útulná hotelová reštaurácia s terasou na grilovanie, bufetom, kaviarňou a barom podáva chutné jedlá a nápoje, ktoré potešia vaše chuťové poháriky každý deň.

Kúpele Zalakaros Tip na výlet

Zalakaros je oficiálne najmenšie mesto Maďarska. O to prekvapivejšie je, ako úchvatné kúpele sa tu nachádzajú. Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila kúpele Zalakaros piatimi hviezdami, čo ich oficiálne radí k elite medzi termálnymi kúpeľmi v Európe. A niet divu!

Kúpeľný areál ponúka ideálne vyžitie zvlášť pre rodiny s deťmi. A tým naozaj nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmykľavka.

Súčasťou kúpeľov Zalakaros je

 • Detský svet s viac ako 60 rôznymi vodnými atrakciami
 • Šmýkačkový park Adrenalin so 400 m toboganových atrakcií
 • Rodinný tobogánový park (viac ako 400 m tobogánových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo)
 • Bazén s vlnobitím
 • Rodinný bazén
 • Fitness bazén
 • Detský bazén
 • Klubovňa a detský dvor
 • Termálny bazén a kúpalisko
 • Športový bazén
 • Detská a rodinná sauna

Zabudnúť, samozrejme, nemôžeme ani na liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a ležadlami.

Zloženie tunajšej termálnej vody je v Európe unikátne. Obsahuje totiž mnoho rozmanitých minerálnych látok a stopových prvkov v dostatočnom množstve. Vydať sa sem môžete najmä s kožnými problémami, s chorobami kĺbov, svalov, šliach, chrbtice a kostného systému, reumatizmom mäkkých tkanív, s pooperačnými a poúrazovými stavmi, s gynekologickými a urologickými chorobami a mnohými ďalšími.

Celodenný vstup pre dospelú osobu v sezóne (1.7.-13.9.) začína na 3 900 HUF (cca 11 €), mimo sezónu 3 000 HUF (cca 8,50 €).

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Priamo v hoteli sa nachádza wellness so zážitkovým bazénom, fínskou saunou, soľnou komorou a možnosťou masáže. Pred hotelom sa zase nachádza záhrada s vonkajším bazénom a opaľovacou zónou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu k dispozícii detské ihrisko a detský kútik.

Niečo naviac

Zahrajte si tu basketbal, stolný tenis, biliard alebo rozpáľte gril a niečo dobré si pripravte na ňom.

Boni Családi Wellness Hotel ***

Üdülő sor 1., Zalakaros
Maďarsko

+36 303 487 285

info@bonihotel.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5,7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,4 km
Zástavka
1,1 km
Aquapark
0,4 km