Hotel Gell *** sa nachádza v centre mestečka Tweng v rakúskych Alpách vo výške 1 000 m n. m. v blízkosti lyžiarskych oblastí Obertauern a Katschberg. Doprajte si neobmedzený vstup do wellness s fínskou a infračervenou saunou alebo parnou kabínou a čaká vás tiež all inclusive či polpenzia.

O ubytovaní

Pokiaľ chcete krásnu a bezstarostnú dovolenku v Salzbursku, skúste idylickú dedinu Tweng na úpätí Taur v rodinnom Hoteli Gell ***. V zime vás tu naláka blízkosť presláveného lyžiarskeho strediska Obertauern, v lete krásne (cyklo)túry a vyhliadky - napríklad pri vodopáde Johannes na vás čaká nádherný prírodný výhľad. Hrad Mauterndorf alebo Zámok Moosham v Unternbergu vás zase uchváti svojimi detailami a nádychom dávnych dôb. Neďaleké termálne kúpele Amadé vás nalákajú na odpočinok a kompletné obnovenie vašich síl.

Kde budete spať?

Hotel ponúka dvojlôžkové až štvorlôžkové izby alebo apartmány. Vo všetkých bez rozdielu nájdete káblovú TV s plochou obrazovkou, trezor, telefón, WiFi pripojenie a kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. Niektoré majú aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie závisí na vašej voľbe varianty (raňajky, polpenzia alebo all inclusive). Raňajky sú formou bufetu. Obedy obdržíte vo forme balíčka, večere sú štvorchodové - na výber budete mať aj zo šalátového baru. Zvoliť navyše môžete aj vegetariánsku variáciu alebo menu pre deti.

V kuchyni vládne šéfkuchár prestížneho viedenského hotela Sacher, takže máte gurmánsky zážitok zaručený. Večer si poseďte napríklad s pohárom vína v hotelovom salóniku či bare.

Termálne kúpele Amadé Tip na výlet

Užite si kúpanie s výhľadom na alpskú krajinu. Termálne kúpele Amadé sa nachádzajú v Altenmarkte. V kúpeľoch môžete navštíviť mnoho druhov sáun, zaplávať si v bazéne alebo zajazdiť si na tobogánoch. Niekoľko bazénov je tu krytých a vonku sú dva veľké vyhrievané bazény. Návštevníci prichádzajú do kúpeľov počas celého roka. Voda je obohatená o liečivú soľ z preslávenej soľnej bane Bad Ischl v Hornom Rakúsku. Všetky bazény, okrem športového bazéna, detského bazéna a surfovacej lagúny, obsahujú 1,5 - 2,5 % soľného roztoku. Slaná voda má pozitívny účinok na pokožku a dýchací systém. Soľ inhalovaná v parnej jaskyni alebo aplikovaná počas pobytu v saune má okamžité účinky. Medzi hlavné atrakcie Amadé patrí surfovacia lagúna, šmýkačky, soľné bazény s rôznymi koncentráciami soli a športový bazén s dvomi potápačskými doskami.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Oddýchnite si v hotelovom wellness od všedných starostí a nechajte sa rozmaznávať. Wellness zahŕňa fínsku saunu, infračervenú saunu alebo parnú kabínu. Za príplatok môžete nachytať bronz v soláriu alebo si užiť uvoľňujúce masáže.

Cestujete s deťmi?

Kým budete relaxovať, vaše deti sa budú hrať v detskom kútiku, kde môžu okrem iného organizovať aj turnaje v stolnom futbale.

Hotel Gell ***

Tauernstraße 23, Tweng
Rakúsko

+436471204

info@gell.at

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 8 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zástavka
1,5 km
Zjazdovka
8,8 km