Hotel Gell *** sa nachádza v centre mestečka Tweng v rakúskych Alpách vo výške 1 000 m n. m. v blízkosti lyžiarskych oblastí Obertauern a Katschberg. Doprajte si neobmedzený vstup do wellness s fínskou a infračervenou saunou alebo parnou kabínou a čaká vás tiež all inclusive či polpenzia.

Termálne kúpele Amadé Tip na výlet

Užite si kúpanie s výhľadom na alpskú krajinu. Termálne kúpele Amadé sa nachádzajú v Altenmarkte. V kúpeľoch môžete navštíviť mnoho druhov sáun, zaplávať si v bazéne alebo zajazdiť si na tobogánoch. Niekoľko bazénov je tu krytých a vonku sú dva veľké vyhrievané bazény. Návštevníci prichádzajú do kúpeľov počas celého roka. Voda je obohatená o liečivú soľ z preslávenej soľnej bane Bad Ischl v Hornom Rakúsku. Všetky bazény, okrem športového bazéna, detského bazéna a surfovacej lagúny, obsahujú 1,5 - 2,5 % soľného roztoku. Slaná voda má pozitívny účinok na pokožku a dýchací systém. Soľ inhalovaná v parnej jaskyni alebo aplikovaná počas pobytu v saune má okamžité účinky. Medzi hlavné atrakcie Amadé patrí surfovacia lagúna, šmýkačky, soľné bazény s rôznymi koncentráciami soli a športový bazén s dvomi potápačskými doskami.

Viac informácií

Rodinný alpský hotel s tradičnou kuchyňou

Budova rodinného Hotela Gell *** sa pýši dlhou históriou a pochádza už zo 17. storočia. Hotel ponúka izby dvojlôžkové až štvorlôžkové alebo apartmány. Všetky majú vlastnú kúpeľňu a niektoré i balkón.

Stravovanie závisí od vašej voľby varianty (raňajky, polpenzia alebo all inclusive). Raňajky sú formou bufetu. Obedy obdržíte vo forme balíčka, večere sú štvorchodové - na výber budete mať aj zo šalátového baru. Zvoliť si navyše môžete i vegetariánsku variáciu alebo menu pre deti.

V kuchyni vládne šéfkuchár prestížneho viedenského hotela Sacher, takže máte gurmánsky zážitok zaručený. Večer si poseďte napríklad s pohárom vína v hotelovom salóniku či bare.

Wellness a detský kútik

Odpočiňte si v hotelovom wellness od každodenných starostí a nechajte sa rozmaznávať. Wellness zahŕňa fínsku saunu, infračervenú saunu alebo parnú kabínu.

Za príplatok môžete nachytať bronz v soláriu alebo si užiť uvoľňujúce masáže. Zatiaľčo budete relaxovať, vaše deti sa budú hrať v detskom kútiku, kde môžu okrem iného usporadúvať i turnaje v stolnom futbale.

Hotel Gell ***

Tauernstraße 23, Tweng
Rakúsko

+436471204

info@gell.at

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 8 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
1,5 km
Zjazdovka
8,8 km