Užite si parádny vianočný pobyt. Horský Hotel Ostredok *** leží uprostred centra turistického strediska Jasná. Cez deň sa vyberte do Stanišovskej jaskyne či na inú atrakciu, kde si užijete zľavu vďaka Liptov Region Card, večer si užite relaxáciu vo wellness s vírivkou a saunami. Po celú dobu je zaistená skvelá polpenzia.

O ubytovaní

Nízke Tatry sú nevyčerpateľným zdrojom zábavy, krásnej prírody a športového vyžitia. Užite si pobyt v Hoteli Ostredok ***, ktorý sa nachádza v centre turistického strediska Jasná. K mnohým krásnym vyhliadkam či prírodným úkazom to budete mať pár krokov, k rozhľadni Ostredok sa dostanete za 4 minúty chôdze, k Náučné chodníku Demänovská dolina za 6 minút a ku krásnemu Vrbickému plesu za 10. Slávne Demänovské jaskyne, ktorých návštevu nesmiete vynechať, sú potom vzdialené 4 a 6 km. V zime to k lyžiarskym vlekom budete mať čo by kameňom dohodil, lyžiarske stredisko Jasná sa nachádza len 500 m od hotela. A za relaxom sa stavajte do 17 km vzdialenej oázy zábavy a oddychu, Aquaparku Tatralandia

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch s možnosťou umiestnenia až dvoch prísteliek. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, satelitnú TV, telefón a možnosť pripojenia k WiFi.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na bohatú polpenziu plnú slovenských, talianskych a medzinárodných chutí.

Kde budete relaxovať?

Odhoďte každodenný stres v parnej či fínskej saune, infrasaune alebo vo vonkajšej vírivke, ktorá skvele uvoľní vaše natiahnuté svaly. Hotelové wellness ponúka veľkú škálu procedúr a masáží, z ktorých si vyberie úplne každý.

Hotel Ostredok ***

Jasná 101 , Demänovská dolina
Slovenská republika

+421 44 5591 531

recepcia@ostredok.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
14,7 km
Zjazdovka
0,4 km

Tipy na výlet

Nízke Tatry Tip na výlet

Nízke Tatry ponúkajú perfektné zázemie, podmienky na turistiku, lyžovanie a kúpanie. Centrom národného parku je Demänovská dolina, ktorá je stredom tunajšieho turistického ruchu. V Tatrách sa dajú podnikať skvelé túry, stačí si len vybrať trasu alebo cyklotrasu. Medzi najobľúbenejšie ciele výletu patrí Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky najobľúbenejšia hora Chopok a najvyšší vrch Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete ho aj počas jedného dňa. Skvelou trasou je prechod od Chopka k Čertovici, ponúkne vám totiž úžasný výhľad do okolitých dolín.

Viac informácií
Chopok
Ďumbier
Demänovská ľadová jaskyňa