Na relaxačný pobyt v luxusnom 4* Hoteli Morris len tak nezabudnete. Užite si polpenziu a nabitý balíček procedúr ako je parafínový zábal, inhálácia bylinkových esencií, soľná inhalačná miestnosť, levanduľový zábal a ďalšie. Tešte sa aj na relaxáciu v privátnom wellness s vírivkou a saunou s fľašou sektu a ďalšie výhody.

Wellness pobyt v Parkhoteli Morris **** Nový Bor

Hotel Morris Nový Bor **** leží v pokojnej časti mesta a ponúka skvelé ubytovanie a zároveň dobrú dostupnosť do centra. Moderné izby hotela zodpovedajú štandardu 4* a v každej z nich nájdete vlastné sociálne zariadenie, minibar, telefón, trezor, LCD TV/SAT, WiFi, sušič vlasov a kúpeľňovú kozmetiku.

V luxusnej atypickej reštaurácii Atrium s výhľadom do rozsiahleho parku si vychutnáte polpenziu. Na dezert zájdite do kaviarne Marilyn alebo si poseďte vo vínnej pivnici.

Zavítajte do sveta luxusného wellness

Na tejto dovolenke načerpáte veľa nových síl. Užijete si veľa odpočinkových procedúr, naviac máte v cene 20% zľavu na všetky hotelové wellness a balneo procedúry.

Zahriatie v saune posilňuje obranyschopnosť organizmu a čas strávený v soľnej inhalačnej miestnosti navodzuje stav psychickej pohody. Voňavé zábaly vám zasa zjemnia pokožku.

Tipy na výlet

Nový Bor

Nový Bor je jednou z brán do Lužických hôr. Jeho história je pevne spätá s výrobou skla. Dominantou je ale dnes predovšetkým dekanský kostol Nanebovzatia Panny Márie, ktorý vyniká svojim interiérom, vrátane vzácnych rokokových organov s kapelou anjelov. Za zmienku stojí tiež socha Panny Márie, ktorá je najstaršou chránenou pamiatkou v meste a sklárske múzeum so stálou expozíciou.

Český raj

Krásne výhľady, skalné mestá s údoliami, veľa hradov, zámkov a iných zaujímavostí - to všetko je dôvodom, prečo bol región Český raj zaradený medzi geoparky UNESCO a jeho časť je najstarším CHKO v Českej republike (vyhlásený v roku 1955). Tešiť sa môžete na Zlatý chodník Českého raja, ktorý vás dovedie k veľkému množstvu tunajších turistických skvostov, ktorými sú napríklad rozhľadňa Hlavatice, hrad Valdštejn, Hrubá Skála, Hruboskalské skalné mesto alebo Prachovské skaly. Zabudnúť by ste nemali ani na symbol celého regiónu - rozprávkový hrad Trosky, kde sa natáčala rozprávka Princ a Večernice, Pohlaď mačičke uši a Máj. Cyklisti navyše iste ocenia, že je Český raj prešpikovaný cyklotrasami, ktoré vedú prekrásnym a unikátnym terénom.

Pravčická brána

Navštívte najväčšiu skalnú bránu v Európe a zároveň symbol a dominantu Českého Švajčiarska. Obdivovať ju môžete z okolitých vyhliadok alebo z výletného kaštieľa Sokolie hniezdo , ktorý sa od roku 1881 nachádza priamo pri 16 metrov vysokom oblúku brány. Sem sa dostanete najčastejšie pešo z Hrenska alebo od Hraničnej lúky po turistickej trase. Od Pravčickej brány potom môžete vystúpiť na jej úpätiu alebo k jednotlivým vyhliadkam týčiacich sa v okolí, ktoré vám ponúknu nádherný pohľad ako na majestátny skalný útvar, tak do širokého okolia.

Parkhotel Morris Nový Bor ****

Žižkova 269, Nový Bor
Česká republika

+420 487 723 157

parkhotel@hotelmorris.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,41/5
Celkom 104 hodnotení