V pokojnej ulici Karlových Varov pod výhliadkou Jelení skok nájdete všetko, čo od vychýreného kúpeľného mesta očakávate. V 4* Hoteli Mignon si vychutnáte polpenziu aj širokú škálu liečebných procedúr. Po prechádzke karlovarskými parkmi s výhliadkami, kolonádami alebo po výletoch do nemenej krásneho okolia si večer v Hoteli Mignon **** doprajte návštevu sauny.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Karlovarská vilka s vlastným liečebným centrom

Hotel Mignon **** sa nachádza v štvorposchodovej vile naproti pravoslávnemu chrámu sv. Petra a Pavla v Karlových Varoch. Vďaka luxusnému ubytovaniu s pohodlnými posteľami, historickým nábytkom, kobercami, baldachýnmi a výklenkami si vznešenosť kúpeľného mesta užijete aj po návrate z jeho ulíc a kolonád. V izbe Standard s vlastným sociálnym zariadením a fénom nájdete v Hoteli Mignon **** okrem televízie, WiFi, trezoru a telefónu tiež chladničku s minibarom.

Súčasťou hotela Mignon je vlastné liečebné centrum. V moderne vybavenom a vkusne zariadenom centre si doprajete rôznorodé liečebné procedúry a v kombinácii s pitnou kúrou karlovarských prameňov s ozdravnými účinkami sa čoskoro budete cítiť ako znovuzrodení. Energiu k dôkladnému poznaniu Karlových Varov doplníte polpenziou podávanú priamo v hoteli.

Kúpeľná atmosféra plnými dúškami

Karlove Vary patria medzi najnavštevovanejšie európske kúpele z nejedného dôvodu. Príďte si aj vy užiť jedinečnú kombináciu kúpeľnej secesnej architektúry a pamiatok, kultúrnych udalostí i kúzelnej prírody a kúpeľnej atmosféry plnej pokoja a pohody. Na recepcii Hotela Mignon **** vám poskytnú bližšie informácie k športovému aj kultúrnemu vyžitiu v meste.

Hotel Mignon ****

Sadová 55, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 312 111

reservation@mignon.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,3 km
Zastávka
0,2 km