V pokojnej ulici Karlových Varov pod výhliadkou Jelení skok nájdete všetko, čo od vychýreného kúpeľného mesta očakávate. V 4* Hoteli Mignon si vychutnáte polpenziu aj širokú škálu liečebných procedúr. Po prechádzke karlovarskými parkmi s výhliadkami, kolonádami alebo po výletoch do nemenej krásneho okolia si večer v Hoteli Mignon **** doprajte návštevu sauny.

Karlovarská vilka s vlastným liečebným centrom

Hotel Mignon **** sa nachádza v štvorposchodovej vile naproti pravoslávnemu chrámu sv. Petra a Pavla v Karlových Varoch. Vďaka luxusnému ubytovaniu s pohodlnými posteľami, historickým nábytkom, kobercami, baldachýnmi a výklenkami si vznešenosť kúpeľného mesta užijete aj po návrate z jeho ulíc a kolonád. V izbe Standard s vlastným sociálnym zariadením a fénom nájdete v Hoteli Mignon **** okrem televízie, WiFi, trezoru a telefónu tiež chladničku s minibarom.

Súčasťou hotela Mignon je vlastné liečebné centrum. V moderne vybavenom a vkusne zariadenom centre si doprajete rôznorodé liečebné procedúry a v kombinácii s pitnou kúrou karlovarských prameňov s ozdravnými účinkami sa čoskoro budete cítiť ako znovuzrodení. Energiu k dôkladnému poznaniu Karlových Varov doplníte polpenziou podávanú priamo v hoteli.

Kúpeľná atmosféra plnými dúškami

Karlove Vary patria medzi najnavštevovanejšie európske kúpele z nejedného dôvodu. Príďte si aj vy užiť jedinečnú kombináciu kúpeľnej secesnej architektúry a pamiatok, kultúrnych udalostí i kúzelnej prírody a kúpeľnej atmosféry plnej pokoja a pohody. Na recepcii Hotela Mignon **** vám poskytnú bližšie informácie k športovému aj kultúrnemu vyžitiu v meste.

Tipy na výlet

Vřídlo a Vřídelná kolonáda

Vřídlo, najteplejší a najvýdatnejší prameň, je jedným zo symbolov Karlových Varov. Až 72 °C horúci gejzír minerálnej vody nájdete v srdci Vřídelnej kúpeľnej kolonády, kde je zachytený v promenádnej hale. Vŕídlo tryská až do výšky 12 metrov a za minútu vydá až 2 000 litrov vody. Jeho podzemná časť je hlavným zdrojom termálnej vody pre všetky kúpeľné zariadenia. Časť unikátneho podzemia môžete navštíviť vďaka exkurznej trase Podzemie Vřídla. Táto voda sa využíva na liečebné a pitné kúry.

Alžbětiny Lázně

Kúpele pomenované po cisárovnej Sissi sú jednou z najkrajších architektonických pamiatok Karlových Varov. Svojim hosťom ponúka široké spektrum liečebných, relaxačných a wellness procedúr, pri ktorých sa používa žriedlová voda z karlovarských prameňov. Procedúry sú voľne predajné, prípadne sa môžete poradiť s lekárom. Užijete si tu tiež bazénový komplex alebo soľnú jaskyňu. Občerstviť sa tu môžete v reštaurácii či kaviarni.

Rozhľadňa Diana

Ak sa chcete prejsť nádhernými kúpeľnými lesmi a tiež sa na mesto a okolie pozrieť z výšky, potom si urobte prechádzku ku kamennej rozhľadni Diana, ktorá sa od roku 1914 nachádza nad Grandhotelom Pupp. Ak ste po dobrom jedle a radšej pošetríte sily, môžete na dopravu na miesto využiť lanovku. Prechádzku si potom môžete predĺžiť lesnými cestičkami až k jeleniemu skoku (1 km), alebo na druhú stranu k vyhliadke Karla IV.

Hotel Mignon ****

Sadová 55, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 312 111

reservation@mignon.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané