Navštívte menej známe kúpeľné mestečko v Západných Čechách. V Hoteli Jirásek *** v Konstantinových Lázňach si užijete bohatú polpenziu a kúpanie v krytom bazéne, oproti v kúpeľnom parku vám bude k dispozícii Wellness centrum Konstantin s väčším bazénom, vírivkami a rôznymi saunami. V susednom Hoteli Prusík sa tiež uvoľníte pri masáži alebo v soľnej jaskyni. Využite aj voľné vstupy na zaujímavé kúpeľné akcie a zľavy na ďalšie procedúry.

O ubytovaní

Hotel Jirásek *** sa nachádza v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně sú vzdialené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský aj Plzenský kraj budete mať na dosah ruky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete podľa variantu v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe s pracovným stolom, televíziou, WiFi pripojením, telefónom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou, fénom, toaletnými potrebami a osuškami.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky formou bufetu a servírované večere výberom z niekoľkých jedál sa môžete tešiť priamo v útulnej hotelovej reštaurácii s letnou terasou. Miestnou špecialitou sú zverinové lahôdky z okolitých lesov a utorkové hudobné večery.

Konstantinovy Lázně Tip na výlet

Konstantinovy Lázně objavíte cca 40 km severozápadne od Plzne v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Z kúpeľného mestečka s rovnomennými kúpeľmi a s veľkým lesoparkom budú nadšení všetci, ktorí hľadajú pokoj a ticho. Miestne kúpele sa špecializujú na poruchy kardiovaskulárneho systému. Hlavné liečebné metódy sú založené na využívaní miestnej minerálnej vody z prameňa Prusík s najväčším obsahom kysličníka - oxidu uhličitého zo všetkých prameňov v Česku.

Kam vyraziť na výlet:

  • Kláštor Teplá
  • Hrad Gutštejn
  • V najbližšom okolí môžete tiež navštíviť hradiska Šipín alebo zrúcaninu hradu Falštejn.

V okolí sa nachádza niekoľko náučných chodníkov, ktoré prepájajú najzaujímavejšie miesta tunajšieho kraja. Vydajte sa po náučnom chodníku Ku studničke lásky, kde po ceste môžete ochutnať minerálne pramene. Náučný chodník Hradištský vrch vás zase zoznámi s typickou flórou a faunou tejto lokality.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať naozaj veľa. K dispozícii vám bude menší hotelový bazén aj moderné Wellness centrum Konstantin o rozlohe 800 m² vzdialené len 300 metrov od hotela.

K veľkému bazénu, vírivkám, fínskej, aroma a parnej saune alebo Kneippovým chodníkom dôjdete cez kúpeľný park za pár minút. Perfektné, ale o poznanie studenšie kúpanie, zažijete tiež v neďalekom lome Hradišťský vrch.

Hotel Jirásek ***

Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

info@konstantinovy.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 50 Kč (vratná záloha 200 Kč)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
30 km