Za odpočinkom sa vydajte do Karlových Varov, kde si okrem prechádzok po kúpeľných kolonádach a popíjania liečebných prameňov užijete luxusné ubytovanie v SPA Hoteli Lauretta ****. Tešte sa na polpenziu, kávu so zákuskom aj bohatú ponuku ozdravných procedúr.

O ubytovaní

SPA Hotel Lauretta **** je umiestnený priamo v centre Karlových Varov len kúsok od Dvořákových sadov, Sadovej a Tržnej kolonády, vily Becherovcov a Chrámu sv. apoštolov Petra a Pavla. Behom pár minút však dôjdete aj ku všetkým ďalším lákadlám, ktoré Karlove Vary ponúkajú. Na výlet sa vydajte do Slavkovského lesa, na hrad Loket (15 km) a hrad a zámok Bečov nad Teplou (16 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej svetlej izbe, ktorá je vybavená televíziou, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minibarom, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si výborne pochutíte. Každý deň sa tu podávajú bohaté raňajky aj večere formou bufetu. Na obed si potom doprajte polievku, šalát a dezert, prípadne si vyberte jedlo podľa chuti z menu. V lete príde vhod letná terasa.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Túžite po odpočinku? Doprajte si relaxáciu v saune alebo niektorú z množstva procedúr, ktoré v hoteli ponúkajú. Čo tak masáž, kúpeľ či populárne inhalácie?

SPA Hotel Lauretta ****

Sadová 899/27 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

sales@spamanagement.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 400 Kč/noc (nutná rezervácia vopred)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,4 km