Kúpele Bük si vychutnajte v Hoteli Piroska ****, ktorý sa môže pochváliť wellness s niekoľkými bazénmi a tiež saunovým svetom s 3 druhmi sáun, tureckým parným kúpeľom aj tepidáriom s farebnou terapiou. V cene máte tiež vstup do kúpeľov Bük. A ako sa tam dostanete? S tým si nemusíte lámať hlavu. Odvoz do kúpeľov aj späť budete mať zaistený. V hoteli si tiež vychutnáte polpenziu.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Viac informácií

Hotel Piroska **** v samotnom srdci mesta Bük

Štvorhviezdičkový Hotel Piroska sa nachádza v srdci mesta Bük pri liečebných a zážitkových kúpeľoch Bük. Hotel disponuje 92 jednolôžkovými a dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky aj apartmánmi. Všetky dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením, trezorom, chladničkou, TV, fénom a pripojením k internetu.

Reštaurácia Mandola aj wellness bar

Pochutnať si budete môcť na typických maďarských i medzinárodných špecialitách. Radi vám tu pripravia aj jedlá podľa špeciálnych diét a požiadaviek - bezlepková, bezlaktózová a ďalšie. V hoteli nájdete tiež dva bary.

Regenerácia a odpočinok vo svete wellness

Oddýchnite si v zážitkových kúpeľoch. Hotel sa pýši vonkajším bazénom, saunovým svetom s fínskou, bio a infračervenou saunou, tureckým parným kúpeľom s aromaterapiou a tepidáriom s farebnou terapiou. Svetlá podporujú duševnú i fyzickú regeneráciu, takže sa zo svojej dovolenky vrátite patrične oddýchnutí.

Pobyt je navyše vhodný aj pre rodiny s deťmi - nájdete tu totiž detský bazénik s rodinným relaxačným priestorom s hračkami, detskou postieľkou a miestnosťou na prebaľovanie.

Hotel Piroska ****

Kossuth L. u. 60., Bük
Maďarsko

(00 36) 94/558-200

sales@hotelpiroska.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpelov
2,2 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Krištáľová veža

Pozoruhodná šplhacia a dobrodružná dráha uspokojí aj tých najnáročnejších výletníkov. Pre všetkých, ktorí túžia po aktívnom trávení času, sa ponúka tento zážitok plný lezenia, hojdačiek, šmýkačiek a ďalších atrakcií. Veža, stojaca v kúpeľnom Büku, je otvorená od apríla do októbra, umožňuje tak využiť pekné počasie na skvelú vonkajšiu zábavu.

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.