Nechajte sa očariť prírodou poľských Tatier a rozmaznávať v Hoteli Bachledówka v horskej dedinke Czerwienne. V cene máte vstup do sauny, vírivky, krytého bazéna a lahodnú polpenziu.

Termály Chochołowskie Tip na výlet

Chcete si dokonale oddýchnuť? Potom sa vydajte do komplexu Chochołowských termálnych kúpeľov, kde na vás čakajú vyhriate bazény s relaxačnými prvkami, rozmanité atrakcie pre deti i saunový svet a mnoho liečebných procedúr. Využite tak liečebné účinky miestnej vody a relaxujte naplno.

Dovolenka v poľských Tatrách luxusne

Zažite jedinečnú dovolenku uprostred krásneho prostredia poľských Tatier v luxusnom hoteli Bachledówka *** v horskej dedinke Czerwienne. Hotel leží na kopci, vďaka čomu poskytuje očarujúci výhľad do okolia.

Izby sú elegantne zariadené vo svetlých farbách, ktoré evokujú horské prostredie a čistú prírodu. Majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha), TV a balkóny.

Na dobrom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii. Tešiť sa môžete na tradičné dobroty z regiónu a svetovú kuchyňu.

Wellness centrum s výhľadom na pohorie Tatier

Lenošiť môžete v krytom priestrannom bazéne s panoramatickým výhľadom na pohorie Gorce a Pieniny. Súčasťou areálu sú aj parná a suchá sauna s aromaterapiou, bylinný parný kúpeľ a vírivka.

Baby friendly hotel - detská herňa

Pobyt v hoteli je vhodný pre rodiny s deťmi. Pre tých najmenších návštevníkov je tu pripravená napríklad detská herňa, aktivity a programy pre deti (varenie, divadielko, čítanie rozprávok...). Aj v reštaurácii myslia na malých stravníkov, k dispozícii sú špeciálne stoličky.

Hotel Bachledówka ***

Czerwienne - Bachledówka 353, Czerwienne
Poľsko

+48 182 658 178

rezerwacja@bachledowka.pl

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
900 m
Vzdialenosť od kúpelov
15500 m
Aquapark
15600 m
Zjazdovka
2200 m

Tipy na výlet

Beskid Wyspowy

Toto pohorie udáva prírodný ráz krajiny južného Poľska. Pre túto oblasť Beskýd je typické, že sú od seba hory vzdialené a izolované, čo ale znamená výzvu pre turistov. Najvyššou horou pohoria je hora Mogielica s výškou 1170 metrov, kde sa môžete z rozhľadne pozrieť do okolia. Pri potulkách po rozľahlej krajine ale môžete naraziť aj na kultúrne a historické pamiatky ako baziliku z 18. storočia alebo židovský cintorín.

Termálne kúpele Bukovina

Cítite to teplo? To sa vám rozohrieva krv už len pri čítaní o obľúbených poľských termáloch Bukovina. Miestna voda s teplotou 30-38 °C sa získava z hĺbky 2,4 kilometrov, pôsobí priaznivo na najrôznejšie kožné, kĺbové aj srdcové ochorenia. Užiť si ju môžete v niekoľkých vnútorných a vonkajších termálnych bazénoch, nechýbajú ani tobogany a atrakcie pre deti i dospelých. V areáli je aj rozľahlý saunový svet, v ktorom naštartujete metabolizmus aj úspešný deň. Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 22:00 hodín. Celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na 69 zł (asi 16 €), prikúpiť si môžete aj vstup do saunového sveta za 10 zł (asi 2,4 €).

Zakopane

Ak máte radi krásnu prírodu v náručí hôr, Zakopane je miestom presne pre vás. Cez zimu ponúka skvelé možnosti lyžovania a ďalších zimných športov, pozrieť sa tu môžete aj na známe preteky v skokoch na lyžiach. Cez leto ide o perfektnú lokalitu pre nadšených turistov a cyklistov alebo len pre tých, ktorí sa radi nadýchajú naozaj čerstvého vzduchu.