Luxusné štýlový Hotel & Garden U Holubů **** neďaleko Čeladnej sa nachádza uprostred čarovnej beskydskej prírody. A pretože hotelová polpenzia, wellness aj ubytovanie sú na skutočne vysokej úrovni, začnete pokojnejšie dýchať a konečne sa dokonale uvoľníte. Majitelia sa rozhodli staviť na osobný prístup, čo rozhodne pocítite a oceníte. V krásnom designovom hoteli už pre vás pripravujú welcome drink aj bylinnú kúpeľ.

Dokonalosť aj v najmenších detailoch

Výnimočnosť Beskydského butique Hoteli & Garden U Holubů **** je zrejmá na prvý pohľad. Moderné a luxusné, ale zároveň útulné a domácke ubytovanie, reštaurácia i wellness sú v harmónii s okolitou prírodou. A pretože majitelia hotela a ich tím dbajú aj na tie najmenšie detaily, čaká vás v Čeladnej pri krásnom horskom potoku Čeladenky perfektné zázemie pre celkovú regeneráciu.

Izby s vlastnou kúpeľňou sú dvojlôžkové a k dispozícii je LCD televízia i WiFi. Nadšení budete aj z reštaurácie s výhľadom na lesy najbližších beskydských vrcholov Kněhyně a Smrk. Polpenziu v podobe regionálnych i sezónnych špecialít z kvalitných a čerstvých surovín aj zaujímavý vínny lístok si v krásne zariadenej reštaurácii Garden s krbom a barom alebo na terase naozaj vychutnáte.

Intímna atmosféra horského wellness

Úplné súkromie a pokoj na zaslúžené uvoľnenie si užijete tiež vo wellness Hoteli & Garden U Holubů **** pri bylinkových kúpeľoch, relaxačných masážach alebo v infrasaune s morskou klímou. Za dobrého počasia môžete využiť aj vonkajšie relax zóny, kde je k dispozícii jazierko a pleso s krásne čistou vodou z Čeladenky.

Na Lysú, domácu zmrzlinu a vychýrené golfové ihriská

Moravskoslezské Beskydy sú ideálnym miestom pre turistiku. Po červenej turistickej značke vedúcej neďaleko hotela sa môžete vydať k vrcholu 6 km vzdialenej Kněhyně alebo až na Pustevny. Na opačnú stranu od hotela, smerom k vodnej nádrži Šanca, vás červená po príjemnej vrstevnici zavedie na Smrk (9 km). Na najvyššiu horu Beskyd - Lysú horu 1 323 m.n.m. sa najlepšie dostanete z Ostravice.

Na svoje si v neďalekom Prosper golf rezorte Čeladná prídu aj milovníci golfu. Zahrajte si na jednom z dvoch krásnych, ale neľahkých ihriskách, ktorá už niekoľkokrát hostila PGA European Tour. Za turistické, cyklistické či golfové výkony sa odmeňte napríklad vynikajúcou domácou zmrzlinou z čerstvého mlieka na farme priamo v Čeladnej.

Hotel & Garden U holubů ****

Čeladná 0808, Čeladná
Česká republika

+420 558 684 060

recepce@uholubu.com

Check in
od 15:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
5,6 km