Ubytovanie v hoteli zo svetoznámej siete Park Inn, vynikajúce all inclusive a neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov s množstvom atrakcií, s ktorými je hotel priamo prepojený - tak vyzerá luxusná dovolenka. Dve deti do 6 rokov majú pobyt zdarma.

Kúpele Zalakaros Tip na výlet

Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila kúpele Zalakaros piatimi hviezdami, čo je oficiálne radí medzi elitu medzi termálnymi kúpeľmi v Európe.

Kúpeľný areál ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka. Súčasťou je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Viac informácií

Hotel zo známej siete Park Inn

Užite si skvelú dovolenku v hoteli Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Park Inn, ktorá sa u zákazníkov teší veľkej obľube. Park Inn je totiž zárukou skvelého ubytovania, vynikajúcej stravy a prvotriednych služieb.

Hotel sídli priamo v srdci Zalakarosu, hneď vedľa slávnych kúpeľov Gránit Thermal, s ktorými je prepojený. Hostia tak majú pohodlné spojenie s kúpeľmi a novým aquaparkom. Do rušného centra mesta je to približne 10 minút príjemnej prechádzky.


V roku 2019 prešli priestory kúpeľov rekonštrukciou. Môžete sa tešiť na renovované termálne bazény, pohodlné relaxačné zóny, slnečnú terasu a úplne nový bazén so slanou vodu.


Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré sú moderne zariadené. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. Na vynikajúcom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, osviežujúci drink si zase môžete dopriať v bare.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa ****

Üdülő sor 1., Zalakaros
Maďarsko

+36 30 565 8849

info.zalakaros@parkinn.com

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
5 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Detský kútik
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpelov
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.