Užite si pobyt v maďarskom meste Komárom a ubytujte sa v hoteli Thermál pri areáli kúpeľov. V cene balíčka je neobmedzený vstup do termálov, sauna aj raňajky. Pobyt si užijete vy a vaše deti ešte viac so zľavovou kartou, masážou a detským kútikom. Pobyt pre deti do 6 rokov je zdarma.

Termálne kúpele Brigetio Tip na výlet

Brigetio sú obľúbené kúpele s termálnou vodou vhodnou na liečbu ochorení kĺbov či nervov. K dispozícii sú 3 kryté a 5 vonkajších bazénov. Nechýba ani vírivka či saunový svet. V kúpeľoch môžete relaxovať každý deň od 9:00 do 20:00 hodín.

Príjemné prostredie a priaznivé ceny v kombinácii s vynikajúcimi účinkami termálnej vody robia z kúpaliska Komárom perfektné miesto pre odpočinok ako pre seniorov, tak návštevníkov stredného veku či rodiny s deťmi.

Zvlášť pre malých návštevníkov je po celý rok k dispozícii detský svet, kde nájdu potrebnú veľkú pirátsku loď, veľké množstvo šmýkačiek a preliezok. Nechýbajú ani vodné hry plné zábavy. Celodenný vstupné zakúpite za výhodnú cenu cca 1 800 HUF (cca 6 €)/osoba.

Viac informácií

Ubytovanie v kúpeľnom areáli

Thermál Hotel sa nachádza v meste Komárom len pár krokov od areálu termálnych kúpeľov Brigetio. Nemusíte ani jazdiť príliš ďaleko - leží totiž hneď pri slovenských hraniciach, oproti mestu Komárno.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách štandard alebo superior (podľa dostupnosti) s vlastným sociálnym zariadením, TV, chladničkou a WiFi pripojením.

Väčšina izieb je klimatizovaná a niektoré z nich je možné vybaviť prístelkou.

V cene balíka máte raňajky, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii. V hoteli si na svoje prídu i deti, pre ktorých je tu herňa.

Zábava v meste Komárom s Duna-Gerecse Card

Komárom aj Komárno, ktoré oddeľuje Dunaj, sú spojené železničným aj cestným mostom, takže môžete ľahko preskúmať obe mestá.

Využite vašej zľavové karty Duna-Gerecse Card, ktorú máte v cene balíčka a navštívte zadarmo pevnosť Monostori alebo miestne múzeá.

Thermál Hotel ***

Táncsics Mihály utca 38., Komárom
Maďarsko

+36 34 341 222

thermalhotel@komthermal.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Kúpele
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa byciklov

Tipy na výlet

Komárom

Mestečko Komárom je s 20 000 obyvateľmi kultúrnym, turistickým aj obchodným centrom na pravom brehu Dunaja. Susedí so slovenským Komárnom a vďaka svojej výhodnej polohe je obľúbené u českých aj slovenských výletníkov. Ak sa zaujímate o vojenskú históriu, určite sa zájdite pozrieť na miestny zachovaný pevnostný systém.

Pevnostný systém Komárno

Vykašlite sa na Pevnosť Boyard! Čo by kameňom dohodil, na juhu Slovenska nájdete skutočný pevnostný unikát. Pevnosť Komárna predstavuje z hľadiska historických fortifikačných stavieb jedinečnú a významnú pamiatku. Bola totiž najväčšou a najsilnejšou fortifikačnou stavbou Rakúsko-uhorskej monarchie. Nedobytný pevnostný komplex sa dokázal ubrániť aj v období tatárskych vpádov.

Termálne kúpalisko Komárno

Celoročný relax prináša termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness-centrum. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.