Maďarské mesto Bogács leží len 750 m od termálnych kúpeľov a 15 km od kúpeľného mesta Eger. Pri ubytovaním v Apartmánoch Margaréta sa môžete tešiť na pohodlné dvojizby aj výbornú polpenziu s bohatými raňajkovými bufetmi. Vaše deti do 6 rokov budú mať pobyt zdarma. Bogács je okrem iného skvelým východiskovým bodom pre výlety za prírodou i históriou.

O ubytovaní

Apartmány Margaréta sa nachádzajú v malebnom mestečku Bogács na úpätí Bukových hôr. Termálne kúpele (600 m) sú vzdialené len pár minút chôdze. Príjemnou prechádzkou okolo nádherného gotického kostola dôjdete k rozhľadni Millenniumi (1 km) alebo k vodnej nádrži (2 km), ktorá je doslova rajom pre rybárov. Obľúbeným cieľom turistov je tiež zámok De La Motte v blízkom Noszvaji (7 km). Za historickými pamiatkami sa vydajte do Egeru (18 km), kde nájdete napríklad minaret, hvezdáreň a nádherné barokové paláce. Slávne vína z egerskej oblasti ochutnáte skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe. V každej izbe je k dispozícii klimatizácia, LCD televízor, chladnička, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si ráno vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu. Tešiť sa môžete aj na bufetové večere. Na výber budete mať niekoľko druhov polievok, hlavných jedál, príloh, druhov zaváranej zeleniny či dezertov. V letnej sezóne je navyše v prevádzke terasa s grilom.

Kde budete relaxovať?

O váš dokonalý odpočinok sa postará wellness s fínskou a infra saunou, vírivkou a oddychovou zónou. Deň si môžete spríjemniť tiež masážou.

Cestujete s deťmi?

V rozľahlej záhrade je pre deti pripravené veľké ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom a ďalšími atrakciami.

Niečo naviac

Užite si športovanie na ihrisku s pieskom. Zahráte si volejbal či bedminton?

Margaréta Apartman & Hotel

Margaréta Apartman & Hotel

Széchenyi utca 23. , Bogács, Hungary
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 1 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
15 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,5 km