Vyskúšajte liečivé účinky termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovaní budete v pohodlných izbách Penziónu Pulse s výhľadom na lesy. V cene balíčka sú bohaté bufetové raňajky a trojchodové servírované večere, počas letnej sezóny aj bazén a doprava na kúpalisko.

O ubytovaní

Ubytujte sa v Penzióne Pulse so skvelou atmosférou, ktorý sa nachádza v tej najkrajšej časti obce Podhájska - Belek, odkiaľ sa môžete kochať výhľadom na lesy. Termálne kúpalisko je vzdialené len 1,5 km od penziónu.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v zrenovovaných izbách s balkónom, televíziou a WiFi pripojením, kde nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou. V letných mesiacoch vás poteší klimatizácia v každej izbe.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu sa môžete tešiť na raňajky z bohatého raňajkového menu aj večere s výberom z dvoch alebo troch menu. Personál reštaurácie pre vás pripraví tradičné špeciality južného Slovenska, nechýbajú ani medzinárodné pochúťky. Pochutnáte si tu tiež na dobrom víne od domácich vinárov.

Kde budete relaxovať?

Okrem termálnej vody v na kúpalisku či v kúpeľoch Podhájska nevynechajte ani kúpanie vo bazéne so slanou vodou priamo v areáli penziónu.

Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,5 km